Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Літо – пора заробіткуРинок праці кожного регіону має свої особливості. Географічне розташування, розвиток економіки та інші чинники визначають його своєрідність...

Південне сонце у поєднанні з Азовським та Чорним морем роблять Херсонщину привабливою не лише для відпочинку, а й для заробітку. Тож виходячи з потреб роботодавців, службою зайнятості сформовано банк сезонних вакансій.

Влаштуватися на сезонну роботу можна як по обслуговуванню відпочиваючих, так і в сільському господарстві.   Нещодавно, наприклад, двоє вже колишніх безробітних за направленням Нижньосірогозької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості працевлаштовані в Лазурному.

Онлайн-послуги роботодавцямІнформаційні технології заполонили наше життя: без них не можемо увити себе ні на роботі, ні в побуті. Комп’ютери (планшети, смартфони) стали безцінними «помічниками» та «порадниками».

Відтепер роботодавці можуть не витрачати час для відвідування центру зайнятості, а взаємодіяти з Державною службою зайнятості в режимі онлайн, скориставшись новим сервісом – «Електронним кабінетом роботодавця», розміщеним за посиланням www.dcz.gov.ua/cabinet. Це персональне автоматизоване робоче місце, працювати в якому можна з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android та Apple.

Українським громадянам надана можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі:

  • опалубник – будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), обов'язковим є вміння читати плани будівництва;
  • арматурник – робота з металом, обов’язковим є вміння читати плани будівництва;
  • лицювальник – плиточник (покриття стін та підлоги керамічною плиткою);
  • штукатур (штукатурні роботи).

Потрібні працівники? Допоможе відеорезюмеПотрібні працівники? Допоможе відеорезюме

Відеорезюме – відносно нова форма презентації шукачів роботи. Це короткий відеоролик тривалістю хвилина-півтори, який розкриває ділові та особистісні якості. При цьому роботодавець має можливість скласти уявлення про претендента, не витрачаючи зайвого часу на співбесіду з тими кандидатами, котрі не відповідають його вимогам.