Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації  здійснюється постійний моніторинг стану оплати праці та своєчасної виплати заробітної плати. За статистичними даними станом на 01 травня 2018 року та оперативними даними станом на 01 червня 2018 року заборгованість із виплати заробітної плати в районі відсутня.

            За статистичними даними середньомісячна заробітна плата штатного працівника за І квартал 2018 року становить 6178,23 грн., що відповідає 98,2 % до середньообласного показника (6288,58 грн.) та 165,9 % до розміру мінімальної заробітної плати (3723 грн.), та складає 126,3 % до відповідного періоду минулого року. 

            У звітному періоді проведено 5 засідань районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, відповідно до рішення якого затверджено план заходів по легалізації робочих місць та заробітної плати на 2018 рік, проаналізовано стан виконання завдання Програми зайнятості населення Нижньосірогозького району за 2017 рік та результати моніторингу працевлаштування громадян в районі. Проведено 15 рейдів робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, перевірено 20 роботодавців, виявлено та легалізовано 42 нелегального найманого працівника. Відповідно до інформації органів Пенсійного фонду в районі протягом січня-березня 2018 року 18 осіб працевлаштовані на новостворені робочі місця.

З метою вдосконалення та повноцінного функціонування в районі державної політики зайнятості розпорядженням голови районної державної адміністрації від 25 травня 2018 року № 177 схвалено проект програми зайнятості населення Нижньосірогозького району на період до 2020 року та винесено на розгляд сесії районної ради.