Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації  здійснюється постійний моніторинг стану своєчасної виплати заробітної плати. У минулому році в районі періодично виникала заборгованість із заробітної плати на 1 економічно активному підприємстві - філії «Нижньосірогозький райавтодор» (з початку 2017 року заборгованість виникла 1 раз - станом на 01 лютого у розмірі 70,6 тис. грн., погашена стовідсотково 14 лютого). За оперативними даними станом на 01 листопада 2017 року заборгованість із виплати заробітної плати в районі відсутня. 

У районі постійно здійснюється моніторинг оплати праці. За статистичними даними номінальна заробітна плата одного штатного працівника за червень 2017 року становить 5302,0 грн., що відповідає 91,8 % до середньообласного показника (5778,00 грн.) та 165,7 % до розміру мінімальної заробітної плати (3200 грн.).

З метою забезпечення виконання в районі чинного законодавства щодо підняття рівня оплати праці та мінімальної заробітної плати протягом квітня-жовтня відбулося 7 засідань міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, на яких було розглянуто питання про результати моніторингу нарахування заробітної плати суб’єктами господарської діяльності району, про результати перевірок, проведених органами Головного управління Держпраці у Херсонській області по Нижньосірогозькому району, та звернення громадян до керівників підприємств, які не виконують рішення Уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати. З початку року органами Держпраці проведено 1 перевірку підприємств району щодо дотримання вимог законодавства про працю, виявлено 3 порушення, до суду передано 1 протокол. Звернення громадян щодо підвищення мінімальної заробітної плати до районної державної адміністрації не надходили. На засіданні робочої групи у липні було позапланово розглянуто питання щодо підприємств району, які нараховували середньомісячну заробітну плату у розмірах менше законодавчо встановленого мінімуму в I кварталі 2017 року за даними Головного управління Державної фіскальної служби України у Херсонській області. На засіданні були заслухані пояснення 21 керівника підприємства щодо причин розміру середньої заробітної плати менше мінімальної заробітної плати. Рішенням робочої групи керівникам установ, підприємств та організацій, в штаті яких перебувають зовнішні сумісники, рекомендовано звернути увагу на коректність складання звітів за формою № 1ДФ.

У звітному періоді проведено 9 засідань районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, відповідно до рішення яких затверджено план заходів по легалізації робочих місць та заробітної плати в районі на 2017 рік.  проаналізовано стан легалізації зайнятості населення та результати моніторингу працевлаштування громадян в районі. Проведено 28 рейдів робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, перевірено 109 роботодавців, 82 особам роздані пам’ятки про недопущення порушення законодавства про працю, виявлено 64 нелегальних найманих працівників, які 100-відсотково легалізовані.  Відповідно до інформації органів Пенсійного фонду в районі протягом січня-серпня 2017 року 101 особа працевлаштована на новостворені робочі місця.