Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації  здійснюється постійний моніторинг стану своєчасної виплати заробітної плати. За оперативними даними станом на 01 січня 2018 року в районі виникла заборгованість із виплати заробітної плати у розмірі 73,8 тис. грн. (не виплачено заробітну плату за листопад 31 працівнику філії «Нижньосіргозький райавтодор»). Керівника підприємства-боржника було заслухано на засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в районі, затверджено графік погашення заборгованості, відповідно до якого рекомендовано забезпечити погашення заборгованості із виплати заробітної плати до 31 січня 2018 року. Підприємством було надано графік погашення заборгованості заробітної плати, згідно з яким очікувана дата погашення заборгованості становила 31 січня 2018 року (заборгованість була погашена стовідсотково 23 січня 2018 року). Головним управлінням Держпраці у Херсонській області 04 січня 2018 року проведено інспекційне відвідування філії «Нижньосірогозький райавтодор».

За оперативними даними станом на 01 лютого 2018 року заборгованість із виплати заробітної плати в районі відсутня.

У районі постійно здійснюється моніторинг оплати праці. За статистичними даними номінальна заробітна плата одного штатного працівника за вересень 2017 року становить 5392,0 грн., що відповідає 91,0 % до середньообласного показника (5923,00 грн.) та 168,5 % до розміру мінімальної заробітної плати (3200 грн.).

У звітному періоді проведено 1 засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, відповідно до рішення якого затверджено план заходів по легалізації робочих місць та заробітної плати на 2018 рік. Відповідно до інформації органів Пенсійного фонду в районі протягом січня-листопада 2017 року 115 осіб працевлаштовані на новостворені робочі місця.