Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

З метою забезпечення якісного соціального обслуговування та надання соціальних послуг в районі працює комунальна установа «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», який обслуговує 1194 осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. В структурі територіального центру функціонують відділення соціальної допомоги вдома, відділення денного перебування та відділення стаціонарного догляду для постійного проживання в с. Першопокровка.

Всього територіальним центром надається 57 видів соціальних послуг, це послуги: соціальних робітників, які допомагають у веденні домашнього господарства, медичної сестри, послуги по ремонту будівель, послуги перукаря, послуги з прання.

Протягом січня-серпня 2017 року територіальним центром проведено 230 обстежень одиноких та одинокопроживаючих  громадян, які за медичними показаннями потребують сторонньої допомоги, надано 34455 безкоштовну та 1124 платних послуги.

Станом на 01 вересня 2017 року у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання на 20 ліжко-місць проживають 13 осіб, які за медичними показниками потребують сторонньої допомоги; що забезпечені чотириразовим харчуванням та всіма видами послуг.

У територіальному центрі працюють 6 клубів для літніх людей: «Надвечір’я», «Спілкування», «Рукодільниця», «Настольные игры для душевной компании», «Ветеран», «Сінема».   

1 вересня 2017 року територіальним центром на території Кіровського селищного будинку культури в смт Нижні Сірогози було проведено захід «Три Спаси в гості завітали». У проведенні свята взяли участь селищний голова, селищні депутати, селищний будинок культури, селищна  бібліотека, люди похилого віку, молодь, діти. Для учасників святкування була підготовлена цікава та змістовна програма, пісні, конкурси, частування чаєм та власноруч приготовленими стравами та випічкою, святкове вогнище. 1 подружній парі до ювілею подружнього життя вручені подарунки.