Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Станом на 01 червня 2018 року в районі на обліку перебуває 38 внутрішньо переміщених осіб (з них 30 дорослих осіб, 8 дітей). Місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб на території району відсутні. Державним соціальним інспектором управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та робочою групою для проведення перевірок фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб з липня 2016 року проведено 123 перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб. За результатами перевірок встановлено відсутність 30 осіб. 44 особи (32 дорослі та 12 дітей) зняті з обліку, довідки про реєстрацію 23 внутрішньо переміщених осіб скасовані. Комісією з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг прийняті рішення щодо призначення / відновлення 79 особам (сім’ї) 8 видів соціальних виплат, 18 особам (сім’ям) відмовлено у призначенні видів соціальних виплат у зв’язку з не підтвердженням фактичного проживання на території району. 3 особи на кінець завітного періоду отримують щомісячну адресну грошову допомогу внутрішньо переміщеним особам на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, всього за 5 місяців 2018 року профінансовано допомогу на суму 33,1 тис. грн.

Для отримання пільг за рахунок державного бюджету до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, внесено інформацію про 129 учасників АТО, які мають статус учасника бойових дій, 1 учасника АТО – особи з інвалідністю внаслідок війни, 3 членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни – учасників АТО.

З метою підвищення рівня соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей в районі затверджено районну програму соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016-2019 роки. На реалізацію даної програми у районному бюджеті на 2018 рік передбачено 345,5 тис. грн., у тому числі:

- на надання одноразової матеріальної допомоги пораненим учасникам АТО, сім'ям загиблих учасників АТО та сім’ям учасників АТО - 30 тис. грн. (у звітному періоді допомога надана 3 членам сімей загиблих учасників АТО та 1 учаснику АТО на загальну суму 18,0 тис. грн.);

- на надання фінансової підтримки громадській організації учасникам АТО - 37,0 тис. грн. (у звітному періоді фінансування не проводилось).

- забезпечення літнього оздоровлення в позаміських таборах дітей із Донецької та Луганської областей, а також дітей військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції, з Івано-Франківської, Сумської та Львівської областей, - 79,5 тис. грн. 

- на встановлення пам’ятного знаку для вшанування подвигу учасників АТО та загиблих на території селища Нижні Сірогози – 199,0 тис. грн. (на даний час проводиться організаційна робота щодо укладення договору з підприємством-виробником).

За рахунок сільських бюджетів протягом січня-квітня 2018 року надано допомогу 18 учасникам АТО на суму 56,8 тис. грн. Звільнено на 100 % від батьківської плати за харчування в дошкільних дитячих закладах 7 дітей учасників АТО.

До районної бази даних дітей пільгових категорій для забезпечення їх оздоровленням у 2018 році внесено 45 дітей учасників АТО шкільного віку, яких планується оздоровити у літній період за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Станом на 01 травня 2018 року на обліку для забезпечення житлом перебувають 3 учасники АТО.

З метою проведення медичної реабілітації демобілізованих із зони АТО в центральній районній лікарні організовані профілактичні медичні  огляди, Протягом січня-травня 2018 року медогляд пройшли 15 учасників  АТО, 3 особи проліковані в стаціонарі, 11 осіб отримали лікування амбулаторно.

У січні-травні 2018 року проведено анкетування та обстеження матеріально-побутових умов проживання 103 учасників АТО та членів їх сімей, визначені їх потреби. На черзі для забезпечення санаторно-курортним лікуванням  перебувають 4 учасники АТО.

З метою виявлення сімей учасників АТО, які перебувають у складних життєвих обставинах, комунальним закладом «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді» обстежено 26 сімей учасників АТО, 5 осіб (сімей) взято на облік як таких, що опинилися  у складних життєвих обставинах (з них 2 сімʼї - під соціальний супровід); за результатами роботи 2 родини знято з обліку у зв’язку з подоланням складних життєвих обставин та 1 – у зв’язку з виїздом за межі району. Всього протягом звітного періоду учасникам АТО надано 67 соціальних послуг (з них 24 психологічні), роздано 72 інформаційних матеріали щодо надання соціальних послуг.

З початку року до Нижньосірогозької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості звернулося 7 учасників АТО, 5 особам призначено допомогу по безробіттю, 10 осіб працевлаштовано.

Нові матеріали цієї категорії: