Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Станом на 01 лютого 2018 року в районі на обліку перебуває 32 внутрішньо переміщених осіб (з них 25 дорослі особи, 7 дітей). Місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб на території району відсутні. Державним соціальним інспектором управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та робочою групою для проведення перевірок фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб з липня 2016 року проведено 108 перевірок фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб. За результатами перевірок встановлено відсутність 30 осіб. 44 особи (32 дорослі та 12 дітей) зняті з обліку, довідки про реєстрацію 23 внутрішньо переміщених осіб скасовані. Комісією з розгляду скарг та звернень з питань житлових субсидій та призначення адресної соціальної допомоги прийняті рішення щодо призначення / відновлення 73 особам (сім’ї) 8 видів соціальних виплат, 18 особам (сім’ям) відмовлено у призначенні видів соціальних виплат у зв’язку з не підтвердженням фактичного проживання на території району. 5 осіб у звітному періоді отримують щомісячну адресну грошову допомогу внутрішньо переміщеним особам на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, за січень 2018 року профінансовано допомогу на суму 9,2 тис. грн.

Для отримання пільг за рахунок державного бюджету до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, внесено інформацію про 120 учасників АТО, які мають статус учасника бойових дій, 1 учасника АТО – особи з інвалідністю внаслідок війни, 3 членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни – учасників АТО.

З метою підвищення рівня соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей в районі затверджено районну програму соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016-2019 роки. На реалізацію даної програми у районному бюджеті на 2018 рік передбачено 109,5 тис. грн., у тому числі:

- 10 тис. грн. - на надання одноразової матеріальної допомоги пораненим учасникам АТО, сім'ям загиблих учасників АТО та сім’ям учасників АТО (у звітному періоді допомога не надавалась у звʼязку з відсутністю);

- на надання фінансової підтримки громадській організації учасникам АТО - 20,0 тис. грн. (у звітному періоді фінансування не проводилось).

- забезпечення літнього оздоровлення в позаміських таборах дітей із Донецької та Луганської областей, а також дітей військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції, з Івано-Франківської, Сумської та Львівської областей, - 79,5 тис. грн. 

За рахунок сільського бюджету (Анатолівського) протягом січня 2018 року надано допомогу 1 учаснику АТО на суму 3,8 тис. грн. Звільнено на 100 % від батьківської плати за харчування в дошкільних дитячих закладах 7 дітей учасників АТО.

До районної бази даних дітей пільгових категорій для забезпечення їх оздоровленням у 2018 році внесено 44 дитини учасників АТО шкільного віку, яких планується оздоровити у літній період за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Станом на 01 лютого 2018 року на обліку для забезпечення житлом перебувають 2 учасника АТО.

З метою проведення медичної реабілітації демобілізованих із зони АТО в центральній районній лікарні організовані профілактичні медичні  огляди.

У січні 2018 року проведено анкетування 10 учасників АТО, обстежено матеріально-побутові умови проживання 6 сімей учасників АТО та визначені їх потреби. На черзі для забезпечення санатоно-0курортним лікуванням  перебувають 4 учасники АТО.

З метою виявлення сімей учасників АТО, які перебувають у складних життєвих обставинах, комунальним закладом «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді» обстежено 2 сімʼї учасників АТО, 2 сімʼї взято під соціальний супровід та надано 5 соціальних послуг.

Протягом січня 2018 року до Нижньосірогозької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості звернулося 3 учасники АТО, з них 2 особам призначено допомогу по безробіттю. Працевлаштовано 2 особи.