Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Станом на 01 лютого 2018 року на обліку в районі перебуває 999 сімей з дітьми та малозабезпечених сімей. Протягом січня до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації надійшло 139 звернень щодо призначення всіх видів державної допомоги, призначено 151 допомогу.

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю протягом січня профінансовано коштів на суму 1908,3 тис. грн. Заборгованість по виплаті державних соціальних допомог відсутня.

З початку 2018 року в районі за призначенням субсидії на житлово-комунальні послуги та для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу звернулось 893 особи, що становить 12,9 % до кількості домогосподарств 6900. На даний час справи перебувають в опрацюванні. Профінансовано коштів на суму 1168,1 тис. грн. (за заборгованість 2017 року), заборгованість станом на 01 лютого 2018 року становила 670,1 тис. грн., у тому числі: на житлово-комунальні послуги – 625,9 тис. грн., для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу – 44,2 тис. грн. (заборгованість за СГТП погашена 08 лютого повністю).

З метою підтвердження права громадян на призначення державних соціальних допомог та житлових субсидій державним соціальним інспектором протягом січня 2018 року проведено 45 обстежень матеріально-побутових умов проживання сімей; 11 перевірок достовірності інформації про доходи і майновий стан отримувачів допомоги; 4 перевірки внутрішньо переміщених осіб.