Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

У січні 2018 року 1 дитина з інвалідністю розпочала проходження безкоштовного курсу реабілітації у Херсонському обласному центрі соціальної реабілітації.

За рахунок коштів сільських (селищного) бюджетів 7 учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни, яким виповнилось 90 і більше років, виплачено щомісячну стипендію на  суму 1,1 тис. грн.

2 військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби, нарахована та профінансована грошова допомога на загальну суму 4,0 тис. грн. Проведено відшкодування витрат на поховання 1 учасника бойових дій на суму 2,4 тис. грн.  

З метою забезпечення підтримки мешканців району, які опинились у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, за рахунок районного бюджету у звітному періоді надано матеріальну допомогу 13 особам на загальну суму 15,1 тис. грн.

За рахунок коштів районного бюджету на 2018 рік передбачено кошти на забезпечення пільговими медикаментами деяких категорій осіб на суму 32,5 тис. грн. (у поточному періоді фінансування не відбувалось); на надання ветеранам послуг із зубопротезування – 37,5 тис. грн. (профінансовано 3,1 тис. грен.); на придбання продуктів лікувального харчування для дитини з інвалідністю, хворої на фенілкетонурію, - 45,5 тис. грн. (у поточному періоді фінансування не відбувалось).

Для здійснення фінансової підтримки Нижньосірогозької районної організації ветеранів війни та праці в районному бюджеті на 2018 рік передбачено кошти на суму 23,0 тис грн., районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) -  на суму 8,0 тис. грн. (фінансування у поточному місяці не проводилось).