Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

На обліку в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації станом на 01 листопада 2017 року перебувають 685 осіб з інвалідністю, у тому числі 47 дітей з інвалідністю.

У поточному періоді 2017 року до заводів-виробників направлено 42 направлення для забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації, видано 24 направлення на забезпечення ортопедичними виробами. Забезпечені технічними засобами реабілітації 4 особи, протезно-ортопедичними засобами - 6 осіб. 2 особи влаштовані у відділення стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру. 2 дитини з інвалідністю пройшли безкоштовний курс реабілітації у Херсонському обласному центрі соціальної реабілітації.

Надано одноразову матеріальну допомогу непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю 2 особам з інвалідністю на суму 1,2 тис. грн. та 4 малозабезпеченим особам на суму 2,5 тис. грн.

Забезпечено у поточному періоді санаторно-курортним лікуванням 4 осіб з інвалідністю загального захворювання та 1 учасника бойових дій.

Проведено нарахування компенсації за невикористане санаторно-курортне лікування 7 особам з інвалідністю війни на суму 3,1 тис. грн. та 5 особам з інвалідністю загального захворювання на суму 1,7 тис. грн.

Нарахована компенсація на бензин, ремонт і технічне обслуговування і транспортне обслуговування автомобілів 7 особам з інвалідністю на суму 1,1 тис. грн.

За рахунок коштів сільських (селищного) бюджетів 10 учасникам бойових дій та особам з інвалідністю війни, яким виповнилось 90 і більше років,  виплачено щомісячну стипендію на  суму 12,5 тис. грн.

У звітному періоді 8 військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби, нарахована грошова допомога на загальну суму 14,9 тис. грн., всього за рахунок державного бюджету профінансовано 16,1 тис. грн. (з урахуванням заборгованості за 2016 рік). Проведено відшкодування витрат на поховання 3 учасників бойових дій на суму 6,4 тис. грн.

З метою забезпечення підтримки мешканців району, які опинились у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, за рахунок районного бюджету у звітному періоді надано матеріальну допомогу 92 особам на загальну суму 79,6 тис. грн.

За рахунок коштів районного бюджету були профінансовані кошти на забезпечення пільговими медикаментами деяких категорій осіб на суму 20,5 тис. грн. (забезпечено 83 особи);  на надання ветеранам послуг із зубопротезування на суму 21,9 тис. грн. (забезпечено 35 осіб); на придбання продуктів лікувального харчування для дитини з інвалідністю, хворої на фенілкетонурію, на суму 27,2 тис. грн.

Для здійснення фінансової підтримки Нижньосірогозькій районній організації ветеранів війни та праці з районного бюджету профінансовано коштів на суму 18,6 тис грн., районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) на суму 6,9 тис. грн.