Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Побутове обслуговування осіб пільгової категорії

У поточному періоді видано 3 направлення на проходження дітьми з інвалідністю безкоштовного курсу реабілітації у Херсонському обласному центрі соціальної реабілітації. 8 осіб похилого віку влаштовано до стаціонарного відділення для постійного проживання комунальної установи «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

За рахунок коштів державного бюджету надано одноразову матеріальну допомогу непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю 4 малозабезпеченим особам на суму 2,8 тис. грн. та 1 особі з інвалідністю на суму 0,7 тис. грн.

Забезпечено у поточному періоді санаторно-курортним лікуванням 2 осіб з інвалідністю загального захворювання. Нарахована компенсація на бензин, ремонт і технічне обслуговування і транспортне обслуговування автомобілів 6 особам з інвалідністю на суму 1,8 тис. грн.

Станом на 01 жовтня 2018 року на території  району проживає 6 учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, яким виповнилось 90 і більше років, яким стовідсотково призначено виплату щомісячної стипендії. За рахунок коштів сільських (селищного) бюджетів з початку року виплачено щомісячну стипендію на  суму 11,9 тис. грн. У травні до Дня Перемоги за рахунок сільських (селищного) бюджетів та спонсорської допомоги ветеранам війни району надано матеріальну допомогу на загальну суму 60,7 тис. грн.

10 військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби, нарахована грошова допомога на загальну суму 17,9 тис. грн., профінансована на суму 17,9 тис. грн. Проведено відшкодування витрат на поховання 3 учасників бойових дій на суму 7,1 тис. грн.    

З метою забезпечення підтримки мешканців району, які опинились у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, за рахунок районного бюджету у звітному періоді надано матеріальну допомогу 109 особам на загальну суму 87,0 тис. грн.

За рахунок коштів районного бюджету на 2018 рік передбачено кошти на забезпечення пільговими медикаментами деяких категорій осіб на суму 32,5 тис. грн. (профінансовано 16,8 тис. грн.); на надання ветеранам послуг із зубопротезування – 37,5 тис. грн. (профінансовано 17,3 тис. грн.); на придбання продуктів лікувального харчування для дитини з інвалідністю, хворої на фенілкетонурію, - 45,5 тис. грн. (профінансовано 44,6 тис. грн.).

Для здійснення фінансової підтримки Нижньосірогозької районної організації ветеранів війни та праці в районному бюджеті на 2018 рік передбачено кошти на суму 35,0 тис грн. (профінансовано 26,6 тис. грн.), районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) -  на суму 8,0 тис. грн. (профінансовано 8,0 тис. грн.).