Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Прем'єр-міністр обговорив із Президентом ПАРЄ Педро Аграмунтом реформи в Україні та питання порушення прав людини на Донбасі та у КримуПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман у п’ятницю провів зустріч із Президентом Парламентської Асамблеї Ради Європи Педро Аграмунтом. Сторони обговорили хід проведення реформ в Україні та ситуацію навколо порушення прав людини на Донбасі та у Криму.

Володимир Гройсман зазначив, що новосформований Уряд приступив до роботи та налаштований на масштабне проведення реформ. У його складі вперше було створено посаду Віце-прем’єр-міністра із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, яку обійняла Іванна Климпуш-Цинцадзе, а також посаду Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. “Це свідчить про пріоритети роботи, які стоять перед Урядом. Я переконаний, що у цьому напрямку у нас будуть успіхи”, – зазначив він.

У Києві проходить II Форум енергоефективного партнерства12 травня 2016 року у Києві відбулося урочисте відкриття II Форуму енергоефективного партнерства, організованого за ініціативи Держенергоефективності.

Цього року понад 600 учасників із різних регіонів країни об’єдналися на одній великій дискусійній платформі, щоб обговорити надважливі питання енергонезалежності країни, стрімкого розвитку сфери енергоефективності та запровадження в Україні енергосервісу, як інструменту інвестування втермомодернізацію будівель бюджетної та житлової сфери.

Керівник Держстату Ірина Жук узяла участь у зустрічі Групи експертів зі статистики країн Східного партнерстваУ період з 11 по 12 травня 2016 року в. о. Голови Державної служби статистики України Ірина Жук узяла участь у третій зустрічі Групи експертів зі статистики країн Східного партнерства, яка відбулася у м. Львів.

Основні теми заходу були присвячені практичному застосуванню національними статофісами Кодексу норм європейської статистики та Фундаментальних принципів ООН у галузі офіційної статистики. Окрему увагу було приділено Модельному закону про статистику і тому, як він може сприяти цьому процесу.

Модельний закон був затверджений на 64-й пленарній сесії Конференції європейських статистиків (квітень 2016 р.) і рекомендований для застосування національними статистичними службами в країнах Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії.

Геннадій Зубко: Обсяги ринку енергоефективності України сягають 40 млрд. євроВже цього року на енергоефективні заходи, зокрема компенсацію теплих кредитів, з державного бюджету виділено 800 млн. гривень. Фонд енергоефективності, презентація якого відбудеться найближчим часом, забезпечить громадянам право на компенсацію тіла кредиту, зокрема тим, хто потребує субсидій. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час ІІ Форуму енергоефективного партнерства «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель», що відбувається 12 травня у Києві.

Геннадій Зубко: Енергоефективність забезпечить споживачів теплом та захистить енергонезалежність державиТри ключові завдання енергоефективності держави – забезпечення споживачів теплом, убезпечення їх від зайвого споживання та захист енергетичної незалежності держави. Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час ІІ Форумуенергоефективного партнерства «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель», що відбувається 12 травня у Києві.