Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

У 2013 році  робота дозвільного центру спрямовувалась на спрощення процедур отримання документів, які необхідні підприємцям для започаткування діяльності та видачу документів дозвільного характеру виключно через державного адміністратора дозвільного центру за принципом «єдиного вікна».

Дозвільний центр повністю забезпечений необхідним матеріально-технічним обладнанням (офісні меблі, комп’ютер, принтер, ксерокопіювальний апарат), виділено окрему телефону лінію для організації зв’язку.

У роботі дозвільного центру приймають участь місцеві дозвільні органи: відділ Держкомзему, територіальні органи санепідемстанції, державного пожежного нагляду МНС, управління ветеринарної медицини та лісового господарства. Обласні дозвільні органи (управління охорони навколишнього середовища, управління Держгірпромнагляду, інспекція державного архітектурно – будівельного контролю, управління державної інспекції з енергозбереження) видають дозвільні документи за місцем їх розташування.

За 2013 рік видано 11 документів дозвільного характеру через дозвільний центр та надано 21 консультація по дозвільним процедурам. З 29 серпня по 10 грудня 2013 року дозвільний центр не здійснював діяльність у зв’язку зі звільненням державного адміністратора.

Згідно доручення Президента України та Кабінету Міністрів України  № 466 від 22 червня 2009 року необхідно запровадити електронний документообіг та автоматизований обмін даних між державним адміністратором і місцевими дозвільними органами, тобто забезпечити підключення всіх місцевих дозвільних органів до Автоматизованої інформаційної системи ведення Реєстру документів дозвільного характеру, що потребує додаткового фінансування з державного бюджету. Проте місцеві дозвільні органи до системи ведення реєстру документів дозвільного характеру не підключені.

З метою дерегуляції підприємницької діяльності розпорядженням голови районної державної адміністрації від 11 вересня 2013 року № 305 «Про структуру Нижньосірогозької районної державної адміністрації та внесення змін до штатного розпису» проведено реорганізацію та створено сектор надання адміністративних послуг апарату районної державної адміністрації та реорганізовано посаду державного адміністратора відділу юридичного, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації в державного адміністратора сектору надання адміністративних послуг апарату районної державної адміністрації, оскільки згідно чинного законодавства дозвільний центр є складовою сектору надання адміністративних послуг. Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 10 грудня 2013 року № 238-к призначено державного адміністратора сектору надання адміністративних послуг апарату районної державної адміністрації.

Необхідний для отримання електронного ключа пакет документів направлено Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.