Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

У районі детально обговорюються зміни до Конституції УкраїниНа виконання  плану заходів з проведення у районі обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади,  затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 18 червня 2014 року № 169 «Про організацію проведення у районі обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади» у фінансовому управлінні районної державної адміністрації  створена тематична робоча група з питань децентралізації фінансів та зміцнення матеріально-фінансової основи місцевого самоврядування (наказ від 20 червня 2014 року №18).

У районі проходить обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної владиПротягом двох тижнів в організаціях, установах району проводились засідання круглих столів, збори трудових колективів, де розглядалось питання внесення зміни до Конституції України стосовно децентралізації державної влади.

Ознайомившись зі змінами, що плануються внести до Конституції України, присутні внесли свої зауваження та пропозиції.

Закон УкраЇни

 

Про внесення змін до Конституції України

_____________________________________

 

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

 

І. Внести до Конституції України (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., № 30, ст. 141), такі зміни:

 

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ
до проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) "


Читати далі.....

Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної владиОднією з головних умов повноцінної європейської інтеграції України є удосконалення системи державного управління і місцевого самоврядування, децентралізація влади.

У зв’язку з цим в Україні розроблено та схвалено Урядом Концепцію реформування місцевого самоврядування.

Проект відповідного Закону України вже розроблено, реформа щодо децентралізації розпочнеться вже цього року змінами до Конституції, згідно з яким новообрані місцеві ради отримають нові повноваження.

Роз`яснення щодо змін до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України підготовлено пропозиції щодо змін до Основного Закону (Конституції) України.  

Пропозиції підготовлені на реалізацію реформи місцевого самоврядування, Концепцію якої було схвалено Урядом 1 квітня 2014 р. Необхідність таких змін обумовлена тим, що саме Конституція визначає основи системи влади, і без відповідних змін провести реформу неможливо.

Основні зміни передбачають:

  • Запровадження трьохрівневої системи адміністративно-територіального устрою України – область, район, громада з повсюдністю місцевого самоврядування;
  • Передачу функцій виконавчої влади від місцевих адміністрацій виконавчим органам рад відповідного рівня;
  • Розподіл повноважень між органами місцевого самоврядування за принципом субсидіарності і наділення саме громад максимально широким колом повноважень;
  • Чітке забезпечення повноважень  органів місцевого самоврядування необхідними фінансовими ресурсами, в тому числі через їх участь в загальнодержавних податках;
  • Ліквідація державних адміністрацій і створення натомість державних представництв з тільки контрольно-наглядовими і координаційними, а не виконавчими функціями

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 від 1 квітня 2014 р. № 333-р
Київ

Про схвалення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні 

1. Схвалити Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, що додається.

Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної владиОднією з головних умов повноцінної європейської інтеграції України є удосконалення системи державного управління і місцевого самоврядування, децентралізація влади.

У зв’язку з цим в Україні розроблено та схвалено Урядом Концепцію реформування місцевого самоврядування, мета якої – визначення засад розбудови оптимальної, ефективної системи належного місцевого самоврядування, підвищення якості життя людини за рахунок створення умов для сталого розвитку територіальних громад як самостійних і самодостатніх соціальних спільнот, члени яких матимуть можливість ефективно захищати власні права та інтереси шляхом участі у вирішенні питань місцевого значення.