Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Депутати за роботою09 листопада 2018 року під головуванням Толкачова В.Д. відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва; обліку, управління та приватизації комунального майна.

На комісії були розглянуті такі питання:

  1. Про внесення змін до програми соціально - економічного та культурного розвитку Нижньосірогозького району на 2018 рік.
  2. Про звіт щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.
  3. Про внесення змін до рішення XXII сесії районної ради сьомого скликання від 20 грудня  2017 року № 563   «Про районний  бюджет на 2018 рік.
  4. Про внесення змін до рішень сесій районної ради сьомого скликання від 30 березня 2018 року № 599 та 600, від 07 травня 2018 року № 651 та 652 та від 22 червня 2018 року № 686, 688 та 690 «Про внесення змін до рішення  XXII сесії районної ради сьомого скликання від 20 грудня 2017  року № 563  «Про районний  бюджет на 2018 рік.  

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва району!Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Це свято тих, хто за покликанням серця присвятив себе мистецтву, для кого творчість, духовність та національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були втіленням національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Шановні жителі Сірогозщини!Щиро вітаю Вас з Днем української писемності та мови, святом, яке своєю глибинною духовною суттю історично звеличує нашу націю!

     Наша мова пройшла складний і тернистий шлях свого становлення. Починаючись у пергаменті Нестора-Літописця, розправляючи крила у творах Івана Мазепи і Григорія Сковороди, Івана Котляревського і особливо – Тараса Шевченка, а пізніше вдосконалюючись під пером Івана Нечуя-Левицького і Панаса Мирного, наша мова дзвеніла народними піснями і мріяла віршами великих українських поетів. І зі століть дійшла до нас, ставши державною і навіки оселившись у серці кожного українця-патріота.

Депутати за роботою8 листопада 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, земельних ресурсів  та соціального розвитку  села, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів; торгівлі, транспорту, зв’язку,  будівництва і промисловості та житлово-комунального господарства, на якому розглянуто:

- 5 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок;

- підсумки виконання програми розвитку земельних відносин та охорони земель у Нижньосірогозькому районі на 2014-2018 роки;

Щиро вітаю вас із Днем захисника України!      14 жовтня вся Україна відзначає День захисника України, День козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці. Ці дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються нашим народом.

       Цей день  - знаменна подія для кожного, хто в той чи інший час віддав свої здоров’я, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

       Висловлюю  всім захисникам України  глибоку вдячність за мужність, звитягу та героїзм в ім’я  миру  і  майбутнього наступних поколінь.       

Шановні представники старшого покоління!Від усієї душі вітаю Вас з теплим і сердечним святом - Днем людей похилого віку та Днем ветерана! Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість. 

  Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

Шановні бібліотекарі Сірогозщини!                      Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

              У всі часи бібліотеки виконували важливу місію бути пам’яттю народу, скарбницями культурних цінностей людської цивілізації.

          Сьогодні бібліотеки, зберігаючи традиції, удосконалюють свої послуги, дають можливість відвідувачам ознайомитись із духовною спадщиною нашої країни та одержати повноцінну інформацію. Без сумніву, вони були і залишаються найважливішими осередками культурного і просвітницького життя району.

    Відбулася 28 сесія районної ради сьомого скликання.  26 вересня 2018 року в залі засідань районної ради відбулася 28 сесія районної ради сьомого скликання, на якій були присутні 18 депутатів з 26.

          На пленарному засіданні депутати :

      - заслухали та обговорили інформації районної державної адміністрації:  про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Нижньосірогозького району за І півріччя 2018 року; про хід виконання делегованих районній державній адміністрації повноважень  в частині розвитку освіти; про хід виконання районної програми оздоровлення і відпочинку дітей влітку на 2016-2020 роки;

     - внесли зміни до районних програм: соціально-економічного та культурного розвитку Нижньосірогозького району на 2018 рік; розвитку людського капіталу Нижньосірогозького району на 2017-2023 роки; організаційного та фінансового забезпечення проведення у районі заходів, пов’язаних з допризовною підготовкою юнаків, проведення приписки до призовної дільниці і призову громадян України на строкову та контрактну військову службу до Збройних Сил України, забезпечення мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації, надання шефської допомоги військовим частинам на 2018-2020 роки; програми пільгових категорій населення Нижньосірогозького району на 2016-2019 роки; щодо забезпечення виготовлення нагородної продукції для стимулювання окремих колективів та громадян Нижньосірогозького району;

         31 серпня  2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з  питань  планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва; обліку, управління та приватизації комунального майна,  на якому депутати розглянули 16 питань порядку денного.

На початку засідання головний лікар центральної районної лікарні Геннадій Гомон ознайомив депутатів з  фінансово-господарською діяльністю центральної районної лікарні за 2017 рік, начальник управління економіки, агропромислового та регіонального розвитку райдержадміністрації                             Ельвіна Ріжко  – з виконанням районних програм та зі змінами до районної програми соціально - економічного та культурного розвитку Нижньосірогозького району на 2018 рік.

24 вересня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва; обліку, управління та приватизації комунального майна, на якому депутати розглянули 11 питань порядку денного.

На початку засідання начальник управління економіки, агропромислового та регіонального розвитку райдержадміністрації Ельвіна Ріжко ознайомила депутатів зі змінами до районної програми соціально - економічного та культурного розвитку Нижньосірогозького району на 2018 рік.

         Голова Нижньосірогозької районної ради Яців І.Г. видав  розпорядження  про  скликання XXVІІІ (двадцять восьмої) сесії районної  ради  сьомого  скликання, яка відбудеться 26 вересня  2018 року о 10.00  в  залі  засідань районної ради.

На розгляд сесії вносяться питання: хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Нижньосірогозького району за І півріччя 2018 року; хід виконання делегованих райдержадміністрації повноважень в частині розвитку освіти; звіт щодо  виконання районного бюджету за I півріччя  2018 року; внесення змін до районного бюджету на 2018 рік; внесення змін до районних програм та затвердження нових програм; звіт головного лікаря Нижньосірогозької центральної районної лікарні про фінансово-господарську діяльність за 2017 рік; комунальні та інші питання.

  На XXVІІІ (двадцять восьму) сесію районної ради сьомого скликання запрошуються депутати районної ради, голова районної державної адміністрації, заступники голови райдержадміністрації, депутат обласної ради; керівники відділів, управлінь райдержадміністрації; керівники комунальних установ, закладів; селищний та сільські голови.

Депутати за роботою22 червня 2018 року  відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради мандатної, з питань депутатської діяльності, етики; законності та правопорядку; з питань освіти, молоді і спорту, культури, гласності, зв’язків з політичними партіями і громадськими організаціями та з питань медицини, охорони здоров`я, материнства, дитинства, сім`ї та соціального захисту населення.

Шановні жителі Нижньосірогозького району!Від імені виконавчого апарату та депутатського корпусу районної ради щиро вітаю Вас з Днем Незалежності України!

Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни. Ця знаменна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Шановні поліцейські та службовці Національної поліції України!Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Ви пов’язали своє життя з ризикованою та важливою справою – протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку. Завдяки відповідальному ставленню, вмінню долати труднощі, ви поступово і впевнено, не словом, а ділом втілюєте основний принцип діяльності правоохоронних органів – служити та захищати.

XXVI сесія районної ради сьомого скликання 22 червня 2018 року в залі засідань районної ради відбулася XXVI сесія районної ради сьомого скликання, на якій були  присутні 20 депутатів з 26.

На пленарному засіданні депутати:

 - заслухали та обговорили  звіт голови районної державної адміністрації Павлова П.С. про виконання бюджету, програми економічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозького району і делегованих повноважень за 2017 рік;

Депутати за роботою20 червня  2018 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з  питань  планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва; обліку, управління та приватизації комунального майна та з питань медицини, охорони здоров’я, материнства,  дитинства, сім’ї та  соціального захисту населення,  на якому депутати розглянули 12 питань порядку денного.

На початку засідання керівники структурних підрозділів  райдержадміністрації ознайомили депутатів зі змінами та доповненнями до районних програм, з проектом програми зайнятості населення Нижньосірогозького району на період до 2020 року.  

Шановні жителі Нижньосірогозького району!Від імені виконавчого апарату та депутатського корпусу районної ради щиро вітаю Вас з одним із найголовніших державних свят – Днем Конституції України, першої Конституції незалежної української держави!

Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати незалежну, соціальну, правову державу.

Шановні державні службовці!Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій    держави – відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень.

Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості  своїй справі. Тому люди, які обирають державну службу, заслуговують глибокої поваги, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашої країни. Кожен з Вас на своєму місці виступає єднальною ланкою між владою і народом, знає його біди і проблеми та знаходить шляхи  їх вирішення.

Голова Нижньосірогозької районної ради Яців І.Г. видав  розпорядження  про  скликання XXVІ (двадцять шостої) сесії районної  ради  сьомого  скликання, яка відбудеться 22 червня  2018 року о 10.00  в  залі  засідань районної ради.

Шановні медичні працівники!Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя, лагідним словом даруєте надію на одужання.

Депутати за роботоюБюджетна комісія розглянула 20 питань порядку денного

31 травня  2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з  питань  планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва; обліку, управління та приватизації комунального майна,  на якому депутати розглянули 20 питань порядку денного.