Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Шановні жителі району, дорогі нижньосірогозьці!Щиро вітаю вас зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком і Різдвом Христовим!.

Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового часу, нових надій і сподівань. 

Голова Нижньосірогозької районної ради Яців І.Г. видав  розпорядження  про  скликання XXІІІ (двадцять третьої) сесії районної  ради  сьомого  скликання, яка відбудеться 28 грудня  2017 року о 10.00  в  залі  засідань районної ради.

На розгляд сесії вносяться питання: про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; про внесення змін до районних програм.

На XXІІІ (двадцять третю) сесію районної ради сьомого скликання запрошуються депутати районної ради, голова районної державної адміністрації, заступники голови райдержадміністрації, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації.

20 грудня 2017 року відбулася XXII сесія районної ради сьомого скликання20 грудня 2017 року  в залі засідань районної ради відбулася XXII сесія районної ради сьомого скликання, на якій були  присутні 22 депутата з 26.

Із звітом за 2017 рік перед депутатами районної ради  виступив голова районної ради Яців І.Г., який у своїй доповіді озвучив те, що вдалося зробити позитивного протягом звітного року і над вирішенням яких проблем необхідно працювати надалі.

Депутати за роботою18 грудня 2017 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з  питань  планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва; обліку, управління та приватизації комунального майна та з питань освіти, молоді і спорту, культури, гласності, зв’язків з політичними партіями та громадськими організаціями, на якому було розглянуто 20 питань порядку денного.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Оксана Полуекто ознайомила депутатів з програмою соціально - економічного та культурного розвитку Нижньосірогозького району на 2018 рік, з виконанням програми економічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозького району за 9 місяців 2017 року, із змінами, які райдержадміністрація запропонувала внести до програми соціального, економічного та культурного розвитку Нижньосірогозького району на  2017 рік та до районної програми розвитку автомобільних доріг загального користування та вулично- дорожньої мережі населених пунктів Нижньосірогозького району на 2016- 2020 роки.

Депутати за роботою15 грудня 2017 року на спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань агропромислового розвитку, земельних ресурсів  та соціального розвитку  села, екології, охорони навколишнього природного  середовища та раціонального використання природних ресурсів; торгівлі, транспорту, зв’язку, будівництва і промисловості та житлово-комунального господарства та мандатної, з питань депутатської діяльності, етики; законності та правопорядку роглядалися листи головного управління держгеокадастру у Херсонській області ( щодо проведеної повторної нормативної грошової оцінки земельної  ділянки )  та ТОВ "ВВС-Агро.Плюс"  (про оплату за виконання поточного ремонту Першопокровської амбулаторії загальної практики сімейної медицини).

Депутати за роботою29 листопада відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань агропромислового розвитку, земельних ресурсів  та соціального розвитку  села, екології, охорони навколишнього природного  середовища та раціонального використання природних ресурсів; торгівлі, транспорту, зв’язку, будівництва і промисловості та житлово-комунального господарства та мандатної, з питань депутатської діяльності, етики; законності та правопорядку. На засіданні розглядалося питання про  затвердження двох технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок сільськогосподарського призначення; внесення змін до комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень в Нижньосірогозькому районі на 2017-2019 роки; виконання та зняття з контролю районних програми у зв’язку з закінченням терміну їх виконання.

Голова Нижньосірогозької районної ради Яців І.Г. видав  розпорядження  про  скликання XXІІ (двадцять другої) сесії районної  ради  сьомого  скликання, яка відбудеться 20 грудня  2017 року о 10.00  в  залі  засідань районної ради.

На розгляд сесії вносяться питання: про звіт голови районної  ради за 2017 рік; про внесення змін до програми економічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозького району на 2017 рік; про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; про районний бюджет на 2018 рік; про програму економічного, соціального та культурного розвитку району на 2018 рік; про виконання районних програм; комунальні  та  інші питання.

Урочистості до Дня місцевого самоврядуванняЗа доброю традицією, уже 17 років поспіль 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. З нагоди цього свята в у залі засідань районної ради відбулись урочисті збори, в яких взяли участь депутати районної ради, селилищний та сільські голови, секретарі рад, пенсіонери та ветерани органів місцевого самоврядування, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники установ та організацій.

Зі святом присутніх привітали голова Нижньосірогозької районної ради Яців Іван Григорович, голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович.

Шановні колеги!Прийміть найщиріші вітання  з  Днем місцевого самоврядування –

зі святом, що підкреслює велику значимість існування цього   важливого     

інституту демократичного  суспільства!

В умовах   впровадження реальних реформ   саме   органи   місцевого

самоврядування   покликані   сприяти розв'язанню  життєво   важливих

Шановні земляки!Прийміть щирі вітання з Днем Гідності та Свободи!

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Голова Нижньосірогозької районної ради Яців І.Г. видав  розпорядження  про  скликання XXІ (двадцять першої) сесії районної  ради  сьомого  скликання, яка відбудеться 22 листопада  2017 року о 10.00  в  залі  засідань районної ради.

На розгляд сесії вносяться питання: про внесення змін до програми економічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозького району на 2017 рік; про звіт щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року;  про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; про районну цільову програму «Електронна охорона здоров’я» на     2017 – 2020 роки ; комунальні  та  інші питання.

Депутати за роботою15 листопада 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з  питань  планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва; обліку, управління та приватизації комунального майна , на якому було розглянуто 14 питань порядку денного.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Оксана Полуекто ознайомила депутатів із змінами, які райдержадміністрація запропонувала внести до програми соціального, економічного та культурного розвитку Нижньосірогозького району на  2017 рік та до районної програми розвитку автомобільних доріг загального користування та вулично- дорожньої мережі населених пунктів Нижньосірогозького району на 2016- 2020 роки.

10  листопада 2017 року відбулося засідання  постійної комісії районної ради з питань медицини, охорони здоров`я, материнства, дитинства, сім`ї та соціального захисту населення.

Депутати  розглянули та обговорили проекти двох нових програм: «Електронна охорона здоров`я» на 2017-2020 роки та «Організаційного та фінансового забезпечення проведення у районі заходів, пов’язаних з допризовною підготовкою юнаків, проведення приписки до призовної дільниці і призову громадян України на строкову та контрактну військову службу до Збройних Сил України, забезпечення мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації на 2018 роки-2020 роки», внесли зміни до діючої районної   програми, які стосувалися надання фінансової допомоги військовій частині.

Шановні трудівники агропромислового комплексу!Щиро і сердечно вітаю вас з професійним святом – 

          Днем працівників сільського господарства! 

Бажаю Вам, щоб земля наша рясніла золотом щедрих врожаїв, на столі у кожній оселі завжди був свіжий запашний хліб.

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оціненою.

Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди, здоров`я та благополуччя в кожну домівку.

Нехай Ваша нива щедро колоситься, здоров`я міцніє, а трудові успіхи примножуються! 

 

З повагою,

Голова районної ради                                                                 І.Г. Яців                      

Пленарне засідання ХХ сесії районної ради28 вересня 2017 року відбулось засідання XX сесії районної ради сьомого скликання, на якому були присутні сімнадцять депутатів з двадцяти шести.

   На пленарному засіданні депутати:

- заслухали інформацію про хід виконання делегованих райдержадміністрації повноважень в частині розвитку культури;

-  внесли зміни до районних програм: економічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозького району на 2017 рік та організаційного та фінансового забезпечення проведення в районі заходів, пов’язаних з допризовною підготовкою юнаків, проведення приписки до призовної дільниці і призову громадян України на строкову та контрактну службу до Збройних Сил України, забезпечення мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації у 2017 році;

Відбулося засідання Президії районної ради28 вересня 2017 року під керівництвом голови районної ради Яціва Івана Григоровича відбулось засідання Президії районної ради.  

Члени Президії погодили порядок денний чергової сесії районної ради, проекти рішень та зміни, які вносилися під час засідань постійних комісій. 

Рішенням Президії було знято з порядку денного сесії проект районної цільової програми «Електронна охорона здоров’я» на 2017 – 2020 роки. Членами Президії запропоновано комунальному закладу «Нижньосірогозький районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» доопрацювати вищезазначену програму  щодо обсягів фінансування з місцевих бюджетів.

Депутати постійної комісії  з питань медицини, охорони здоров`я, материнства, дитинства, сім`ї та соціального захисту населення за роботою.27 вересня 2017 року  відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань медицини, охорони здоров`я, материнства, дитинства, сім`ї та соціального захисту населення.

З клопотанням щодо внесення змін до районної програми організаційного та фінансового забезпечення проведення в районі заходів, пов’язаних з допризовною підготовкою юнаків, проведення приписки до призовної дільниці і призову громадян України на строкову та контрактну службу до Збройних Сил України, забезпечення мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації у 2017 році перед депутатами виступив головний спеціаліст з питань мобілізаційної і оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними  органами  апарату районної державної адміністрації Конюх А.В.

Відбулося засідання постійної комісії26 вересня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з  питань  планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва; обліку, управління та приватизації комунального майна , на якому було розглянуто 11 питань порядку денного.

На початку засідання головний спеціаліст відділу економіки та регіонального розвитку райдержадміністрації Оксана Конюх ознайомила депутатів із змінами , які райдержадміністрація запропонувала внести до програми соціального, економічного та культурного розвитку Нижньосірогозького району на  2017 рік.

Голова Нижньосірогозької районної ради Яців І.Г. видав  розпорядження  про  скликання XX (двадцятої) сесії районної  ради  сьомого  скликання, яка відбудеться 28 вересня  2017 року о 10.00  в  залі  засідань районної ради.

Пленарне засідання ХІХ сесії районної ради22 серпня 2017 року в залі засідань районної ради відбулася 19 сесія районної ради сьомого скликання. В роботі сесії взяло участь 19 депутатів.

У ході пленарного засідання було розглянуто 17 питань порядку денного, серед яких:

- звіт щодо виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року, зміни та доповнення до нього;

- зміни до програми економічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозького району на 2017 рік;

- зміни до діючих  районних програм;

Відбулося  засідання постійної комісії21 серпня 2017 року відбулося  засідання постійної комісії  районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва;  обліку, управління та приватизації комунального майна.     

Депутати  заслухали звіти: про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозького району за І півріччя 2017 року; щодо виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року ; голови  постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва; обліку, управління та приватизації комунального майна;