Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Пленарне засідання ХІХ сесії районної ради22 серпня 2017 року в залі засідань районної ради відбулася 19 сесія районної ради сьомого скликання. В роботі сесії взяло участь 19 депутатів.

У ході пленарного засідання було розглянуто 17 питань порядку денного, серед яких:

- звіт щодо виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року, зміни та доповнення до нього;

- зміни до програми економічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозького району на 2017 рік;

- зміни до діючих  районних програм;

Відбулося  засідання постійної комісії21 серпня 2017 року відбулося  засідання постійної комісії  районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва;  обліку, управління та приватизації комунального майна.     

Депутати  заслухали звіти: про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозького району за І півріччя 2017 року; щодо виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року ; голови  постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва; обліку, управління та приватизації комунального майна;

ПОСТІЙНА  КОМІСІЯ З  ПИТАНЬ  МЕДИЦИНИ  ЗА РОБОТОЮ19 серпня 2017 року відбулося засідання  постійної комісії районної ради з питань медицини, охорони здоров`я, материнства, дитинства, сім`ї та соціального захисту населення.

Депутати  розглянули та обговорили інформацію про хід виконання районних програм:  соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та підтримки сім`ї, гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015-2019 роки; соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016-2019 роки.  Внесли зміни до діючих районних програм, що стосувалися літнього оздоровлення в позаміських таборах дітей з прифронтової зони і західних областей та збільшення фінансування на надання компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

Дорогі нижньосірогозці!Прийміть найщиріші вітання з Днем державного прапора та Днем незалежності України.

Бажаю Вам стабільності та процвітання, міцного здоров’я, достатку і злагоди у Ваших оселях, мудрості і натхнення у справах. Нехай мир та спокій запанують у кожній українській родині, а достойне майбутнє окриляє всіх нас на нові звершення. Щасливої Вам долі та Божого благословення.

Зі  святом Вас, дорогі нижньосірогозці!

Голова районної ради                                                                      

Яців І.Г

ДЕПУТАТИ ЗА РОБОТОЮ16 серпня 2017 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради мандатної, з питань депутатської діяльності, етики; законності та правопорядку та з питань освіти, молоді і спорту, культури, гласності, зв’язків з політичними партіями та громадськими організаціями.

Депутати заслухали звіт голови постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, етики; законності та правопорядку; хід виконання  делегованих райдержадміністрації повноважень в частині розвитку культури; розглянули хід виконання районних програм: розвитку культури і духовності в Нижньосірогозькому районі на 2013-2017 роки; оздоровлення і відпочинку дітей влітку на 2016-2020 роки; обговорили проект районної  програми забезпечення виготовлення нагородної продукції та запровадження стимулювання окремих колективів та громадян Нижньосірогозького району та внесли зміни до районної програми  « Розвиток   людського   капіталу   Нижньосірогозького   району  на 2017-2020 роки . Із зазначених питань прийнято відповідні рішення.

Голова Нижньосірогозької районної ради Яців І.Г. видав  розпорядження  про  скликання XІX (дев’ятнадцятої) сесії районної  ради  сьомого  скликання, яка відбудеться 22 серпня  2017 року о 10.00  в  залі  засідань районної ради.

На розгляд сесії вносяться питання: внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; внесення змін до програми економічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозького району на 2017 рік; внесення змін до районних програм; затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, комунальні  та  інші питання.

Вітаємо з нагородою!За активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток територіальних громад Нижньосірогозького району, відповідальне ставлення до депутатських повноважень та з нагоди 65 - річчя  від дня народження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради  нагороджено депутата Нижньосірогозької районної ради, заступника голови постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємства; обліку, управління та приватизації комунального майна Толкачова Віктора Даниловича. 

 

Відбулася  18 сесія районної ради22 червня відбулася 18 сесія районної ради сьомого скликання.  Депутати розглянули 31 питання порядку денного.

На початку сесії депутати заслухали звіт голови райдержадміністрації Павлова П.С. про виконання бюджету, програми економічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозького району і делегованих повноважень за 2016 рік. Під час виступу Павлов П.С. зазначив, що робота райдержадміністрації у звітному періоді спрямовувалася на забезпечення  збалансованого соціально – економічного розвитку району, ефективного використання наявних природних та фінансових ресурсів, вирішення актуальних проблем життєдіяльності району, поліпшення соціального захисту населення, зміцнення  матеріально – технічного стану закладів охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури і спорту, і як наслідок  - покращення рівня життя мешканців району. 

Відбулося спільне засідання постійних комісійВідбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань агропромислового розвитку, земельних ресурсів  та соціального розвитку  села, екології, охорони навколишнього природного  середовища та раціонального використання природних ресурсів; торгівлі, транспорту, зв’язку, будівництва і промисловості та житлово-комунального господарства та мандатної, з питань депутатської діяльності, етики; законності та правопорядку.

Комісії розглянули та рекомендували черговій сесії затвердити технічні документації з нормативної грошової оцінки семи земельних ділянок, що пропонуються до продажу права оренди.

Депутати за роботою20 червня 2017 року відбулося  спільне засідання постійних комісій районної ради з  питань  планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва; обліку, управління та приватизації комунального майна та з питань медицини, охорони здоров’я , материнства, дитинства, сім’ї та соціального захисту населення, на якому було розглянуто 9 питань порядку денного.

На початку засідання начальник відділу економіки та регіонального розвитку райдержадміністрації Галина Хісматуліна ознайомила депутатів із змінами  до програми соціального, економічного та культурного розвитку Нижньосірогозького району на  2017 рік.

Голова Нижньосірогозької районної ради Яців І.Г. видав  розпорядження  про  скликання XVІІІ (вісімнадцятої ) сесії районної  ради  сьомого  скликання, яка відбудеться 22 червня  2017 року о 10.00  в  залі  засідань районної ради.

06 червня 2017 року відбулося засідання конкурсної комісії для визначення кандидатів на посаду начальника Нижньосірогозького районного сільського комунального підприємства « Райсількомунгосп» .

До участі у конкурсі допущено претендентів Чурсінова Олександра Григоровича та Москаленка Миколи Вікторовича, які подали заяви, пропозиції щодо розвитку підприємства, біографічні довідки.

26 травня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з  питань  планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва; обліку, управління та приватизації комунального майна,  на якому депутати розглянули 11 питань порядку денного.

На початку засідання начальник відділу економіки та регіонального розвитку райдержадміністрації Галина Хісматуліна ознайомила депутатів із змінами та доповненнями до програми соціального, економічного та культурного розвитку Нижньосірогозького району на  2017 рік; з основними показниками виконання районної програми розвитку автомобільних доріг загального користування та вулично-дорожньої мережі населених пунктів Нижньосірогозького району на 2016 – 2020 роки; внесенням  змін до програми підтримки та збереження об’єктів і майна спільної власності територіальних громад району на 2016 – 2020 роки.

Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань агропромислового розвитку, земельних ресурсів  та соціального розвитку  села, екології, охорони навколишнього природного  середовища та раціонального використання природних ресурсів; торгівлі, транспорту, зв’язку, будівництва і промисловості та житлово-комунального господарства та мандатної, з питань депутатської діяльності, етики; законності та правопорядку. Члени комісій обговорювали звіт голови райдержадміністрації про виконання бюджету, програми економічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозького району і делегованих повноважень за 2016 рік та звіт голови постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку.

23 травня 2017 року відбулося спільне засідання  постійних комісій районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємства; обліку, управління та приватизації комунального майна та з питань медицини, охорони здоров`я, материнства, дитинства, сім`ї та соціального захисту населення.

Депутати  розглянули та внесли зміни до рішення ХІV сесії районної ради сьомого скликання від 26 грудня 2016 року № 314 «Про районний бюджет на 2017 рік» та до районних програм: соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та підтримки сім`ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015-2019 роки;соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016-2019 роки;  оздоровлення  і відпочинку дітей влітку на 2016-2020 роки .

19 травня 2017 року  відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради медицини, охорони здоров`я, материнства, дитинства, сім`ї та соціального захисту населення та з питань освіти, молоді і спорту, культури, гласності, зв’язків з політичними партіями та громадськими організаціями.

Депутати обговорили звіт голови райдержадміністрації про виконання бюджету, програми економічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозького району та делегованих повноважень за 2016 рік; звіт голови постійної комісії районної ради з питань медицини, охорони здоров`я, материнства, дитинства, сім`ї та соціального захисту населення;  розглянули хід виконання районних програм: протидії ВІЛ-інфекції/СНІДУ на 2015-2018 роки; «Розвиток освіти Сірогозщини - інвестиції в майбутнє району»; розвитку фізичної культури і спорту у Нижньосірогозькому районі на 2013-2017 роки; «Діти Сірогозщини» на період до 2017 року. Із зазначених питань прийнято відповідні рішення.

12 травня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва; обліку, управління та приватизації комунального майна.

Депутати розглянули питання:

-  про звіт голови райдержадміністрації про виконання бюджету, програми економічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозького району і делегованих повноважень за 2016 рік;

- про звіт щодо виконання районного бюджету за І квартал 2017 року;

Сьогодні, 26 квітня 2017 року,  біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи, відбувся мітинг – реквієм, присвячений 31-шим  роковинам Чорнобильської  трагедії.

Керівництво органів влади Нижньосірогозького району, ліквідатори та вдови ліквідаторів наслідків Чорнобильської трагедії,  трудові колективи підприємств, установ, організацій взяли участь у мітингу-реквієму та поклали квіти до пам’ятного знаку.

25 квітня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва; обліку, управління та приватизації комунального майна.

Депутати розглянули питання про внесення змін до районного бюджету, про:

 -   безоплатну  передачу основних засобів та матеріальних активів;

 - надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту на проведення капітальних ремонтів в загальноосвітніх школах району;

10 квітня, перед відкриттям засідання ХІІ сесії Херсонської обласної ради VІІ скликання відбулось урочисте нагородження.

За вагомий внесок в утвердження засад місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність, сумлінну працю та високий професіоналізм вручено цінний подарунок керуючому справами виконавчого апарату Нижньосірогозької районної ради Альохіній Тетяні Михайлівні.

Нагороду Тетяні Михайлівні вручив голова обласної ради Владислав Мангер.

27 березня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань медицини, охорони здоров`я, материнства, дитинства, сім`ї та соціального захисту населення.

Депутати  розглянули та внесли зміни до районних програм: соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та підтримки сім`ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015-2019 роки;соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016-2019 роки;  оздоровлення  і відпочинку дітей влітку на 2016-2020 роки та  протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки. Із  зазначених питань прийнято відповідні рішення.

У засіданні та обговоренні зазначених питань взяли участь: голова районної ради І.Г. Яців, заступник голови районної ради С.В. Дашковський, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації І.В. Пашко, головний лікар комунального закладу «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» К.І. Тур..