Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Шановні земляки!Прийміть щирі вітання з Днем Гідності та Свободи!

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Голова Нижньосірогозької районної ради Яців І.Г. видав  розпорядження  про  скликання XXІ (двадцять першої) сесії районної  ради  сьомого  скликання, яка відбудеться 22 листопада  2017 року о 10.00  в  залі  засідань районної ради.

На розгляд сесії вносяться питання: про внесення змін до програми економічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозького району на 2017 рік; про звіт щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року;  про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; про районну цільову програму «Електронна охорона здоров’я» на     2017 – 2020 роки ; комунальні  та  інші питання.

Депутати за роботою15 листопада 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з  питань  планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва; обліку, управління та приватизації комунального майна , на якому було розглянуто 14 питань порядку денного.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Оксана Полуекто ознайомила депутатів із змінами, які райдержадміністрація запропонувала внести до програми соціального, економічного та культурного розвитку Нижньосірогозького району на  2017 рік та до районної програми розвитку автомобільних доріг загального користування та вулично- дорожньої мережі населених пунктів Нижньосірогозького району на 2016- 2020 роки.

10  листопада 2017 року відбулося засідання  постійної комісії районної ради з питань медицини, охорони здоров`я, материнства, дитинства, сім`ї та соціального захисту населення.

Депутати  розглянули та обговорили проекти двох нових програм: «Електронна охорона здоров`я» на 2017-2020 роки та «Організаційного та фінансового забезпечення проведення у районі заходів, пов’язаних з допризовною підготовкою юнаків, проведення приписки до призовної дільниці і призову громадян України на строкову та контрактну військову службу до Збройних Сил України, забезпечення мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації на 2018 роки-2020 роки», внесли зміни до діючої районної   програми, які стосувалися надання фінансової допомоги військовій частині.

Шановні трудівники агропромислового комплексу!Щиро і сердечно вітаю вас з професійним святом – 

          Днем працівників сільського господарства! 

Бажаю Вам, щоб земля наша рясніла золотом щедрих врожаїв, на столі у кожній оселі завжди був свіжий запашний хліб.

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оціненою.

Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди, здоров`я та благополуччя в кожну домівку.

Нехай Ваша нива щедро колоситься, здоров`я міцніє, а трудові успіхи примножуються! 

 

З повагою,

Голова районної ради                                                                 І.Г. Яців                      

Пленарне засідання ХХ сесії районної ради28 вересня 2017 року відбулось засідання XX сесії районної ради сьомого скликання, на якому були присутні сімнадцять депутатів з двадцяти шести.

   На пленарному засіданні депутати:

- заслухали інформацію про хід виконання делегованих райдержадміністрації повноважень в частині розвитку культури;

-  внесли зміни до районних програм: економічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозького району на 2017 рік та організаційного та фінансового забезпечення проведення в районі заходів, пов’язаних з допризовною підготовкою юнаків, проведення приписки до призовної дільниці і призову громадян України на строкову та контрактну службу до Збройних Сил України, забезпечення мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації у 2017 році;

Відбулося засідання Президії районної ради28 вересня 2017 року під керівництвом голови районної ради Яціва Івана Григоровича відбулось засідання Президії районної ради.  

Члени Президії погодили порядок денний чергової сесії районної ради, проекти рішень та зміни, які вносилися під час засідань постійних комісій. 

Рішенням Президії було знято з порядку денного сесії проект районної цільової програми «Електронна охорона здоров’я» на 2017 – 2020 роки. Членами Президії запропоновано комунальному закладу «Нижньосірогозький районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» доопрацювати вищезазначену програму  щодо обсягів фінансування з місцевих бюджетів.

Депутати постійної комісії  з питань медицини, охорони здоров`я, материнства, дитинства, сім`ї та соціального захисту населення за роботою.27 вересня 2017 року  відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань медицини, охорони здоров`я, материнства, дитинства, сім`ї та соціального захисту населення.

З клопотанням щодо внесення змін до районної програми організаційного та фінансового забезпечення проведення в районі заходів, пов’язаних з допризовною підготовкою юнаків, проведення приписки до призовної дільниці і призову громадян України на строкову та контрактну службу до Збройних Сил України, забезпечення мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації у 2017 році перед депутатами виступив головний спеціаліст з питань мобілізаційної і оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними  органами  апарату районної державної адміністрації Конюх А.В.

Відбулося засідання постійної комісії26 вересня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з  питань  планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва; обліку, управління та приватизації комунального майна , на якому було розглянуто 11 питань порядку денного.

На початку засідання головний спеціаліст відділу економіки та регіонального розвитку райдержадміністрації Оксана Конюх ознайомила депутатів із змінами , які райдержадміністрація запропонувала внести до програми соціального, економічного та культурного розвитку Нижньосірогозького району на  2017 рік.

Голова Нижньосірогозької районної ради Яців І.Г. видав  розпорядження  про  скликання XX (двадцятої) сесії районної  ради  сьомого  скликання, яка відбудеться 28 вересня  2017 року о 10.00  в  залі  засідань районної ради.

Пленарне засідання ХІХ сесії районної ради22 серпня 2017 року в залі засідань районної ради відбулася 19 сесія районної ради сьомого скликання. В роботі сесії взяло участь 19 депутатів.

У ході пленарного засідання було розглянуто 17 питань порядку денного, серед яких:

- звіт щодо виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року, зміни та доповнення до нього;

- зміни до програми економічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозького району на 2017 рік;

- зміни до діючих  районних програм;

Відбулося  засідання постійної комісії21 серпня 2017 року відбулося  засідання постійної комісії  районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва;  обліку, управління та приватизації комунального майна.     

Депутати  заслухали звіти: про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозького району за І півріччя 2017 року; щодо виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року ; голови  постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва; обліку, управління та приватизації комунального майна;

ПОСТІЙНА  КОМІСІЯ З  ПИТАНЬ  МЕДИЦИНИ  ЗА РОБОТОЮ19 серпня 2017 року відбулося засідання  постійної комісії районної ради з питань медицини, охорони здоров`я, материнства, дитинства, сім`ї та соціального захисту населення.

Депутати  розглянули та обговорили інформацію про хід виконання районних програм:  соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та підтримки сім`ї, гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015-2019 роки; соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016-2019 роки.  Внесли зміни до діючих районних програм, що стосувалися літнього оздоровлення в позаміських таборах дітей з прифронтової зони і західних областей та збільшення фінансування на надання компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

Дорогі нижньосірогозці!Прийміть найщиріші вітання з Днем державного прапора та Днем незалежності України.

Бажаю Вам стабільності та процвітання, міцного здоров’я, достатку і злагоди у Ваших оселях, мудрості і натхнення у справах. Нехай мир та спокій запанують у кожній українській родині, а достойне майбутнє окриляє всіх нас на нові звершення. Щасливої Вам долі та Божого благословення.

Зі  святом Вас, дорогі нижньосірогозці!

Голова районної ради                                                                      

Яців І.Г

ДЕПУТАТИ ЗА РОБОТОЮ16 серпня 2017 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради мандатної, з питань депутатської діяльності, етики; законності та правопорядку та з питань освіти, молоді і спорту, культури, гласності, зв’язків з політичними партіями та громадськими організаціями.

Депутати заслухали звіт голови постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, етики; законності та правопорядку; хід виконання  делегованих райдержадміністрації повноважень в частині розвитку культури; розглянули хід виконання районних програм: розвитку культури і духовності в Нижньосірогозькому районі на 2013-2017 роки; оздоровлення і відпочинку дітей влітку на 2016-2020 роки; обговорили проект районної  програми забезпечення виготовлення нагородної продукції та запровадження стимулювання окремих колективів та громадян Нижньосірогозького району та внесли зміни до районної програми  « Розвиток   людського   капіталу   Нижньосірогозького   району  на 2017-2020 роки . Із зазначених питань прийнято відповідні рішення.

Голова Нижньосірогозької районної ради Яців І.Г. видав  розпорядження  про  скликання XІX (дев’ятнадцятої) сесії районної  ради  сьомого  скликання, яка відбудеться 22 серпня  2017 року о 10.00  в  залі  засідань районної ради.

На розгляд сесії вносяться питання: внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; внесення змін до програми економічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозького району на 2017 рік; внесення змін до районних програм; затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, комунальні  та  інші питання.

Вітаємо з нагородою!За активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток територіальних громад Нижньосірогозького району, відповідальне ставлення до депутатських повноважень та з нагоди 65 - річчя  від дня народження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради  нагороджено депутата Нижньосірогозької районної ради, заступника голови постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємства; обліку, управління та приватизації комунального майна Толкачова Віктора Даниловича. 

 

Відбулася  18 сесія районної ради22 червня відбулася 18 сесія районної ради сьомого скликання.  Депутати розглянули 31 питання порядку денного.

На початку сесії депутати заслухали звіт голови райдержадміністрації Павлова П.С. про виконання бюджету, програми економічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозького району і делегованих повноважень за 2016 рік. Під час виступу Павлов П.С. зазначив, що робота райдержадміністрації у звітному періоді спрямовувалася на забезпечення  збалансованого соціально – економічного розвитку району, ефективного використання наявних природних та фінансових ресурсів, вирішення актуальних проблем життєдіяльності району, поліпшення соціального захисту населення, зміцнення  матеріально – технічного стану закладів охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури і спорту, і як наслідок  - покращення рівня життя мешканців району. 

Відбулося спільне засідання постійних комісійВідбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань агропромислового розвитку, земельних ресурсів  та соціального розвитку  села, екології, охорони навколишнього природного  середовища та раціонального використання природних ресурсів; торгівлі, транспорту, зв’язку, будівництва і промисловості та житлово-комунального господарства та мандатної, з питань депутатської діяльності, етики; законності та правопорядку.

Комісії розглянули та рекомендували черговій сесії затвердити технічні документації з нормативної грошової оцінки семи земельних ділянок, що пропонуються до продажу права оренди.

Депутати за роботою20 червня 2017 року відбулося  спільне засідання постійних комісій районної ради з  питань  планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку, підприємництва; обліку, управління та приватизації комунального майна та з питань медицини, охорони здоров’я , материнства, дитинства, сім’ї та соціального захисту населення, на якому було розглянуто 9 питань порядку денного.

На початку засідання начальник відділу економіки та регіонального розвитку райдержадміністрації Галина Хісматуліна ознайомила депутатів із змінами  до програми соціального, економічного та культурного розвитку Нижньосірогозького району на  2017 рік.

Голова Нижньосірогозької районної ради Яців І.Г. видав  розпорядження  про  скликання XVІІІ (вісімнадцятої ) сесії районної  ради  сьомого  скликання, яка відбудеться 22 червня  2017 року о 10.00  в  залі  засідань районної ради.