Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

головного лікаря коммунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги»

 1. Відповідно до рішення ХХVIІІ сесії районної ради VІІ скликання від 26 вересня 2018 року  № 759 районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря коммунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги».
 2. Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

-  заяву про участь у конкурсі;

-  письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

-  біографічну довідку (резюме);

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-  перспективний план розвитку підприємства;

- належним чином завірені: копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту;

- рекомендації та інші документи на його розсуд.

Претенденти можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 1. Загальні вимоги до кандидатів:  повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», післядипломна спеціалізація за фахом «Організація і управління охороною здоров’я», вища кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю. Стаж роботи за лікарською спеціальністю для головного лікаря комунального некомерційного підприємства за напрямом підготовки «Медицина» - 7 років, а за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» - 5 років.
 2. Документи приймаються протягом місяця з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 74701, Херсонська обл., смт Нижні Сірогози, вул. Садова, 7, каб. № 19, телефон для довідок  2-16-34.

 

 

Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади директора комунальної установи

«Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» 

Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388, 22 травня 2018 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

У конкурсному відборі взяв участь один претендент.

22 червня 2018 року рішенням XХVІ сесії районної ради сьомого скликання  № 707 призначено на посаду директора комунальної установи «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бородіну Людмилу Павлівну.

 

 

Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади начальника Нижньосірогозької

районної комунальної установи

«Балка Великі Сірогози»

         Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388, 23 квітня 2018 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади начальника

Нижньосірогозької районної комунальної установи «Балка Великі Сірогози».

         У конкурсному відборі приймали участь два конкурсанта.

07 травня 2018 року рішенням XХV сесії районної ради сьомого скликання № 661 призначено на посаду начальника Нижньосірогозької районної комунальної установи «Балка Великі Сірогози» Недобера Сергія Миколайовича з 08 травня 2018 року.

Протокол

 

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

директора комунальної установи «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (наданна соціальних послуг)»

 

 1. 1. Відповідно до рішення ХХІV сесії районної ради VІІ скликання від 30 березня 2018 року  № 633 районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».
 2. 2. Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

-  заяву про участь у конкурсі;

-  письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

-  біографічну довідку (резюме);

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-  перспективний план розвитку установи;

- належним чином завірені: копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту;

- рекомендації та інші документи на розсуд претендента.

 1. 3. Загальні вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр або спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи на керівній посаді не менше 5 років.
 2. 4. Документи приймаються протягом місяця з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 74701, Херсонська обл., смт Нижні Сірогози, вул. Садова, 7, телефон для довідок 2-16-34, 2-19-40.

 

Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади головного лікаря

Нижньосірогозької центральної районної лікарні 

Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388, 26 лютого 2018 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади головного лікаря Нижньосірогозької центральної районної лікарні.

У конкурсному відборі взяв участь один претендент.

30 березня 2018 року рішенням XХІV сесії районної ради сьомого скликання  № 621 призначено на посаду головного лікаря Нижньосірогозької центральної районної лікарні Гомона Геннадія Івановича.

Протокол

 

Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади директора комунального закладу

«Нижньосірогозька центральна районна бібліотека» 

Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388, 27 лютого 2018 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Нижньосірогозька центральна районна бібліотека».

У конкурсному відборі взяв участь один претендент.

30 березня 2018 року рішенням XХІV сесії районної ради сьомого скликання  № 631 призначено на посаду директора комунального закладу «Нижньосірогозька центральна  районна бібліотека» Тверду Олену Аркадіївну.

Протокол

Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади директора комунального закладу

«Нижньосірогозька школа естетичного виховання»

Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388, 06 лютого 2018 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Нижньосірогозька школа естетичного виховання».

У конкурсному відборі взяв участь один претендент.

30 березня 2018 року рішенням XХІV сесії районної ради сьомого скликання  № 630 призначено на посаду директора комунального закладу «Нижньосірогозька школа естетичного виховання» Пірогову Світлану Анатоліївну.

Протокол

 

Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади завідувача комунальної установи

«Нижньосірогозький районний методичний кабінет» 

Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388, 06 лютого 2018 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади завідувача комунальної установи «Нижньосірогозький районний методичний кабінет».

У конкурсному відборі взяв участь один претендент.

30 березня 2018 року рішенням XХІV сесії районної ради сьомого скликання  № 629 призначено на посаду завідувача комунальної установи «Нижньосірогозький районний методичний кабінет» Голобородову Марину Миколаївну.

Протокол

Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади начальника комунальної установи

«Нижньосірогозька централізована бухгалтерія з

обслуговування закладів культури» 

Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388, 06 лютого 2018 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади начальника комунальної установи «Нижньосірогозька централізована бухгалтерія з обслуговування закладів культури».

У конкурсному відборі взяв участь один претендент.

30 березня 2018 року рішенням XХІV сесії районної ради сьомого скликання  № 628 призначено на посаду начальника комунальної установи «Нижньосірогозька централізована бухгалтерія з обслуговування закладів культури» Булгакову Клавдію Іванівну.

Протокол

 

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

начальника Нижньосірогозької районної комунальної установи 

«Балка Великі Сірогози»

 

 1. Відповідно до рішення ХХІV сесії районної ради VІІ скликання від 30 березня 2018 року  № 635 районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника Нижньосірогозької районної комунальної установи  «Балка Великі Сірогози».
 2. Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

-  заяву про участь у конкурсі;

-  письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

-  біографічну довідку (резюме);

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-  перспективний план розвитку установи;

- належним чином завірені: копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту;

- рекомендації та інші документи на його розсуд.

Претенденти можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 1. Загальні вимоги до кандидатів:  вища освіта ступеня магістра або спеціаліста, за напрямком: екологічна, агрономічна, юридична, економічна (бухгалтерський облік та аудит, фінанси), економіка підприємств, інженерна.

Стаж роботи на керівній посаді не менше  3  років.

 1. Документи приймаються до 20 квітня 2018 року (включно) за адресою: 74701, Херсонська обл., смт Нижні Сірогози, вул. Садова, 7, телефон для довідок  2-16-34, 2-19-40.

 

ПРОТОКОЛ засідання комісії з проведення конкурсного відбору на посаду завідувача комунальної установи «Нижньосірогозький районний методичний кабінет»

 

ПРОТОКОЛ засідання комісії з проведення конкурсного відбору на посаду начальника комунальної установи «Нижньосірогозька централізована бухгалтерія з обслуговування закладів культури»

 

ПРОТОКОЛ засідання комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Нижньосірогозька школа естетичного виховання»

 

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

головного лікаря Нижньосірогозької

центральної районної лікарні

 1. Відповідно до рішення ХХІІ сесії районної ради VІІ скликання від 20 грудня 2017 року  № 573 районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря Нижньосірогозької центральної районної лікарні.
 2. Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

-  заяву про участь у конкурсі;

-  письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

-  біографічну довідку (резюме);

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-  перспективний план розвитку закладу;

- належним чином завірені: копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту;

- рекомендації та інші документи на його розсуд.

Претенденти можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 1. Загальні вимоги до кандидатів:  повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», післядипломна спеціалізація за фахом «Організація і управління охороною здоров’я», вища кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю. Стаж роботи за лікарською спеціальністю для головного лікаря центральної районної лікарні за напрямом підготовки «Медицина» - 7 років, а за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» - 5 років.
 2. Документи приймаються протягом місяця з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 74701, Херсонська обл., смт Нижні Сірогози, вул. Садова, 7, телефон для довідок 2-16-34, 2-19-40.

 

Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади начальника комунальної установи «Централізована бухгалтерія з обслуговування закладів та установ освіти Нижньосірогозького району»       

 Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388, 15 грудня 2017 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади начальника комунальної установи «Централізована бухгалтерія з обслуговування закладів та установ освіти Нижньосірогозького району».          У конкурсному відборі взяв участь один претендент.         20 грудня 2017 року рішенням XХІІ сесії районної ради сьомого скликання  № 572 призначено на посаду начальника комунальної установи «Централізована бухгалтерія з обслуговування закладів та установ освіти Нижньосірогозького району» Порядіну Ольгу Володимирівну.

Протокол засідання комісії з проведення конкурсного відбору

 

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад комунальних закладів та установ, що належать до спільної власності територіальних громад району 

 1. Відповідно до рішення ХХІ сесії районної ради VІІ скликання від 22 листопада 2017 року № 536 районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1.1. Завідувача комунальної установи «Нижньосірогозький районний методичний кабінет»;

1.2. Начальника комунальної установи «Нижньосірогозька централізована бухгалтерія з обслуговування закладів культури»;           1.3. Директора комунального закладу «Нижньосірогозька школа естетичного виховання»;

 1. Для участі в конкурсі претендент подає такі документи:

-  заяву про участь у конкурсі;

-  письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

-  біографічну довідку (резюме);

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-  перспективний план розвитку закладу/установи;

- належним чином завірені: копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту;

- рекомендації та інші документи на розсуд претендента.

 1. Загальні вимоги до посад:

3.1. Завідувача комунальної установи «Нижньосірогозький районний методичний кабінет» - повна вища педагогічна освіта відповідного напрямку підготовки (магістр або спеціаліст), стаж роботи в системі освіти не менше 10 років, на керівній посаді – не менше – 3-х років;

3.2. Начальника комунальної установи «Нижньосірогозька централізована бухгалтерія з обслуговування закладів культури» - повна вища або базова вища фахова (магістр, спеціаліст або бакалавр),  стаж роботи за фахом на керівній посаді – не менше –  2-х років;

3.3. Директора комунального закладу «Нижньосірогозька школа естетичного виховання» - повна вища або базова вища фахова освіта (магістр, спеціаліст або бакалавр), стаж роботи за фахом на керівній посаді – не менше –  2-х років.

 1. Документи приймаються протягом місяця з дати опублікування оголошення за адресою: 74701, Херсонська обл., смт Нижні Сірогози, вул. Садова, 7, телефон для довідок  2-16-34, 2-19-40.
 

 

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника  комунальної установи « Централізована бухгалтерія з обслуговування закладів та установ освіти Нижньосірогозького району» 

 Відповідно до рішення ХX сесії районної  ради VІІ скликання від 28 вересня 2017 року № 509 районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника           комунальної установи « Централізована бухгалтерія з обслуговування закладів та установ освіти Нижньосірогозького району» .

 Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

-  заяву про участь у конкурсі;

-  письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

-  біографічну довідку (резюме);

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-  копію військового квитка (для військовослужбовців або  військовозобов’язаних);

-  перспективний план розвитку установи;

- належним чином завірені: копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту;

- рекомендації та інші документи на його розсуд (додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації ).

 Загальні вимоги до кандидатів:  повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр або спеціаліст), стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня – не менше 5 років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 Документи приймаються протягом місяця з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 74701, Херсонська обл., смт Нижні Сірогози,                         вул. Садова, 7, районна рада, кабінет 18.,телефон для довідок  2-16-34, 2-19-40.

 

 


Протокол №2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу "Нижньосірогозький будинок культури"

Детальніше ...


 

 

Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади начальника Нижньосірогозького районного сільського комунального підприємства «Райсількомунгосп»

 

Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388, 06 червня 2017 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади начальника Нижньосірогозького районного сільського комунального підприємства «Райсількомунгосп».

У конкурсному відборі взяли участь два претенденти.

За результатами розгляду фінансового плану підприємства (розвитку підприємства), що були надані учасниками конкурсного відбору, переможцем конкурсного відбору було визнано Чурсінова Олександра Григоровича.

22 червня 2017 року рішенням XVIII сесії районної ради сьомого скликання  № 441 Чурсінова Олександра Григоровича призначено на посаду начальника Нижньосірогозького районного сільського комунального підприємства «Райсількомунгосп».

 

Протокол засідання комісії з конкурсного відбору

 

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника Нижньосірогозького районного сільського коммунального підприємства «Райсількомунгосп»

 1. Відповідно до рішення ХVІ сесії районної  ради VІІ скликання від 28 березня 2017 року  № 389 районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника           

Нижньосірогозького районного сільського коммунального підприємства «Райсількомунгосп».

 1. Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

-  заяву про участь у конкурсі;

-  письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

-  біографічну довідку (резюме);

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-  копію військового квитка (для військовослужбовців або  військово - зобов’язаних);

-  проект фінансового плану підприємства;

- належним чином завірені: копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту;

- рекомендації та інші документи на його розсуд.

Претенденти можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації тощо).

 1. Загальні вимоги до кандидатів:  повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр або спеціаліст), стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня – не менше 5 років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.
 2. Документи приймаються протягом місяця з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 74701, Херсонська обл., смт Нижні Сірогози,                         вул. Садова, 7, телефон для довідок  2-16-34, 2-19-40.