Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Під час ревізії однієї з селищних ради виявлено порушень бюджетного законодавства загалом на суму 300,56 тис. грн за період з 01.01.2011 по 01.12.2013.

Зокрема, всупереч вимогам Бюджетного кодексу на фінансування місцевих закладів освіти з юридичним статусом, водночас з районного та селищного бюджету, незаконно витрачено 231,14 тис. грн. У дошкільних закладах селища встановлено факти понаднормового списання картоплі, соку, цукру, м’яса, томатної пасти, какао, сухофруктів, сметани та борошна.

Фахівці Генічеської МДФІ протягом січня – червня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 490,00 тис. грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ та організацій додатково надійшло понад 159 тис.грн. Відшкодовано і поновлено нецільових та незаконних витрат і недостач ресурсів на суму майже 333 тис. грн.

Відповідно до ч. 2 пп. 5 п. 10 Постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2011року  №1001 «Деякі питання утворення структурних підрозділів внутрішнього аудиту та проведення такого аудиту в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, їх територіальних органах та бюджетних установах, які належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади», підрозділ внутрішнього аудиту в центральному апараті забезпечує координацію діяльності територіального органу та бюджетних установ, а також надає пропозиції щодо забезпечення належної якості проведення внутрішнього аудиту такими підрозділами.

Таким чином у системі ЦОВВ, де утворені підрозділи внутрішнього аудиту в територіальних органах, бюджетних установах, відповідний підрозділ центрального апарату має забезпечити координацію діяльності з питань внутрішнього аудиту на етапі підготовки та погодження планів по всій системі ЦОВВ.

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри»

органів Державної фінансової інспекції в Херсонській області

у місті Херсоні за номером 263628, у Нижньосірогозькому районі – 240-2179

 

У цілому по країні частину коштів, виділених торік на державні закупівлі, використано неефективно. Адже деякі чиновники у минулі роки за бюджетні гроші втридорога закуповували дитячі оздоровчі путівки, а деякі — закладали та отримували кошти на ремонт неіснуючих автомобілів.

Експерти проаналізували держзакупівлі у регіонах України. Під час проведення державних конкурсних торгів не обходилося без змов між учасниками — замовниками та постачальниками. Крім того, окремі чиновники грішили підпороговими закупівлями, внаслідок чого частина товарів, робіт і послуг придбана за завищеними цінами.

Приміром, коли сума окремих закупівель штучно підводилася під 99,999 тис. грн. Це давало змогу замовникам без відкритих конкурсних торгів (останні проходять, коли сума досягає порога в 100 тисяч грн) за спрощеною процедурою визначати переможця і перераховувати великі суми коштів тому чи іншому підряднику або постачальнику. У деяких торгах бере участь заздалегідь визначене коло учасників. Найбільш корумпована процедура — закупівля в одного учасника.

Корупція давно сприймається як частина життя. Було б неправильним вважати, що корупція — явище останніх років чи навіть десятиліть. Корупція загрожує правам людини, реалізації принципу верховенства права, підриває соціальну справедливість, завдає шкоди громаді, національній безпеці. Корупція стала універсальною проблемою, яка впливає на всі сфери суспільного життя.

Корупція зазвичай означає використання посадовою особою наданих їй владних повноважень і прав у приватних, корисливих цілях, що суперечить чинному законодавству та моральним засадам. Чинне законодавство розглядає корупцію як діяльність осіб, уповноважених на виконання функцій держави, спрямовану на протиправне використання наданих їм повноважень для одержання матеріальних благ, послуг, пільг або інших переваг.

Групою ризику, схильною до корупції, є ті особи, що володіють  владою над розподілом якихось ресурсів, які не належать їм, але вони прагнуть на власний розсуд розпорядитися ними. Головним об'єктом пристрасті для корупціонерів є бюджет, ресурси та матеріальні цінності.