Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

 

ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ!


Відповідно до вимог п. 11 ст. 19 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” юридична особа зобов’язана подавати (надсилати) щороку протягом місяця, що настає за датою державної реєстрації, починаючи з наступного року державному реєстратору реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу (форма № 6 - підтвердження).

 

Про запровадження КВЕД-2010

Відповідно до пункту 1 наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 року № 457 «Про затвердження та скасування національних класифікаторів» з 1 січня 2012 року набрав чинності національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (далі - КВЕД-2010).

Державний реєстратор Нижньосірогозької районної адміністрації повідомляє, що процедуру приведення суб’єктами господарювання кодів видів економічної діяльності у відповідність з національним класифікатором України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» продовжено.

Для приведення кодів видів діяльності у відповідність до КВЕД-2010 фізичним особам – підприємцям та представникам юридичних осіб необхідно звертатися до державного реєстратора із відповідними документами, а саме:

для фізичних осіб – підприємців:

реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, які містяться в ЄДР (Форма № 11), яка в переліку змін, що вносяться до відомостей про фізичну особу - підприємця, містить поле «зміна видів діяльності, що здійснює фізична особа - підприємець»;

для юридичних осіб:

- реєстраційна картка на внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в ЄДР (Форма № 4) – у випадку зміни видів економічної діяльності видами економічної діяльності з їх переліку, зазначеними в установчих документах юридичної особи;

- реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи (Форма № 3) та пакет документів відповідно до вимог статті 29 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» - у випадку необхідності внесення змін до установчих документів юридичної особи у зв’язку із змінами видів економічної діяльності.

Слід зазначити, що зміна видів діяльності проводиться безоплатно. 

 

Одержання виписки, довідки та витягу з ЄДР

Для отримання виписки з ЄДР заявник повинен подати державному реєстратору такі документи:

- запит встановленого зразка про видачу виписки з ЄДР;

- документ, що підтверджує внесення плати за отримання відомостей з ЄДР.

 2.Вартість послуги:

За одержання виписки з ЄДР  справляється плата в розмірі одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян – 17 грн.

 

Для отримання  довідки з ЄДР заявник повинен подати державному реєстратору такі документи:

 - запит встановленого зразка про видачу довідки з ЄДР;

- документ, що підтверджує внесення плати за отримання відомостей з ЄДР.

 2.Вартість послуги:

        За одержання довідки з ЄДР  справляється плата в розмірі одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян – 17 грн. За кожен аркуш інформації на бланку встановлено зразка справляється плата у розмірі 20 відсотків одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян (3 грн 40 коп)

Для отримання  витягу  з ЄДР заявник повинен подати державному реєстратору такі документи:

- запит встановленого зразка про видачу витягу з ЄДР;

 -документ, що підтверджує внесення плати за отримання відомостей з ЄДР.

2.Вартість послуги:

За одержання витягу з ЄДР  справляється плата в розмірі трьох  неоподаткованих мінімумів доходів громадян – 51 грн   За кожен аркуш інформації на бланку встановленого зразка справляється плата у розмірі 20 відсотків одного  неоподатковуваного мінімуму доходів  громадян ( 3 грн 40 коп)

За одержання виписки, довідки та витягу з ЄДР кошти сплачується за такими реквізитами:

Одержувач

Державна реєстраційна служба України

Розрахунковий рахунок

31259272211767

Установа банку

ГУДКС у м. Києві

Код установи

37508344

МФО

820019

 

 

 

 

Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Нижньосірогозького району Херсонської області

 

Станом на 30 квітня 2013 року в Нижньосірогозькому районі Херсонської області налічується 841 суб’єктів господарської діяльності, з них 517 фізичних осіб-підприємців  та 324 юридичні особи.

Найпоширенішими організаційно-правовими формами є фермерські господарства, комунальні та державні організації (установи, заклади), комунальні підприємства.

За видами економічної діяльності структура суб’єктів ЄДРПОУ характеризується відносною стабільністю. Більше половини з них припадає на такі види діяльності, як роздрібна торгівля з лотків та на ринку, вирощування зернових та технічних культур, роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах з перевагою продовольчого асортименту та надання інших індивідуальних послуг.

 

Розподіл суб’єктів за організаційно-правовими формами господарювання (за станом на 30 квітня 2013 року)

 

 

 1. Товариство з обмеженою відповідальністю - 24
 2. Приватне підприємство - 10
 3. Фермерське господарство - 82
 4. Акціонерне товариство -  3
 5. Громадська організація - 17
 6. Профспілка - 7
 7. Комунальне підприємство - 17
 8. Орган місцевого самоврядування - 27
 9. Державна організація (установа, заклад) – 19
 10. Комунальна організація (установа, заклад) – 52
 11. Політична партія – 11
 12. Орган державної влади – 6
 13. Орган виконавчої влади – 1

         Всього в Нижньосірогозькому районі Херсонської області включено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців 729 суб’єктів господарської діяльності, серед них фізичних осіб-підприємців 446 та 283 юридичних осіб. База Єдиного державного реєстру за звітний період знаходиться в стані формування, тому інформація в ньому не є повною.

         З початку року, станом на 30 квітня 2013 року державним реєстратором було зареєстровано 18 фізичних осіб-підприємців, 2 юридичних осіб, припинило діяльність 50 фізичних осіб - підприємців та 4 юридичні особи.

 

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ  ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

  Для проведення державної реєстрації юридичної особи засновник (засновники) або уповноважена ними особа повинні  особисто подати державному реєстратору  (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення або в разі подання електронних документів подати опис, що містить відомості про надіслані електронні документи, в електронній формі) такі документи:

 - заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації юридичної  особи (форма№1 або форма№2);

- примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) рішення засновників або уповноваженого ними органу про створення юридичної особи;

- два примірники установчих документів ( у разі подання електронних документів – один примірник) ;

- документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації юридичної особи. Уразі подання електронних документів для проведення державної реєстрації юридичної особи підтвердженням внесення плати за проведення державної реєстрації юридичної особи є примірник електронного розрахункового документа, засвідченого електронним цифровим підписом;

- інформацію з документами, що підтверджують структуру власності засновників - юридичних осіб, яка дає змогу встановити фізичних-осіб-власників істотної участі цих юридичних осіб

Примітка

Якщо документи для проведення державної реєстрації подаються засновником юридичної особи, державному реєстратору додатково пред’являється його  паспорт.

Якщо документи  для проведення державної реєстрації юридичної особи подаються  особою, уповноваженою засновником юридичної особи, державному реєстратору додатково пред’являється її паспорт та надається  документ, що засвідчує її повноваження в разі подання електронних документів документ, що засвідчує повноваження цієї особи, в електронній формі .

Вартість послуги:

Реєстраційний збір за проведення державної реєстрації юридичної особи складає десять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 170 грн та сплачується     за такими реквізитами:

Рахунок: 31419512700218

Одержувач – Місцевий бюджет

Нижньосірогозький район

Код 22010300 код банку 852010

Банк – УДКСУу Нижньосірогозькому районі 

 

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ  ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ

     Для проведення державної реєстрації фізична особа, яка має намір стати   підприємцем  та має  номер облікової картки платника податків, або уповноважена нею особа повинна подати особисто (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення або  в разі подання електронних документів  подати опис, що містить відомості про надіслані електронні документи, в електронній формі) або через уповноважену  особу державному реєстратору за місцем проживання такі документи:

      - заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця    (форма  №10);

   - копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному  реєстрі  фізичних осіб-платників податків;

- документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця.

 Якщо документи для проведення державної реєстрації подаються  заявником особисто, державному реєстратору додатково пред’являється паспорт.

 Уповноважена особа повинна пред’явити свій  паспорт та документ , що засвідчує її повноваження

  Вартість:

Реєстраційний збір за проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця складає два неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 34 грн. та сплачується     за такими реквізитами:

Рахунок: 31419512700218

Одержувач – Місцевий бюджет

Нижньосірогозький район

Код 22010300 код банку 852010

Банк – УДКСУу Нижньосірогозькому районі

 

Нові матеріали цієї категорії: