Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Право на безкоштовний проїзд, переїзд, перевезення речейВ рамках проведення кампанії «Права захисників» (до Дня захисника України), Нижньосірогозьке бюро правової допомоги пропонує до Вашої уваги наступну інформацію.

Право на безкоштовний проїзд, переїзд, перевезення речей

Відповідно до ст. 14 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» військовослужбовцям та членам їх сімей надаються наступні пільги, а саме:

Військовослужбовці мають право на безоплатний проїзд:

В рамках проведення кампанії «Права захисників» (до Дня захисника України), Нижньосірогозьке бюро правової допомоги пропонує до Вашої уваги  наступну інформацію. Звільнення військовослужбовців від штрафних санкцій під час служби 

         Згідно із ст. 14 Закону України «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» військовослужбовці з початку і до закінчення особливого періоду, а також військовозобов’язаних, які призвані під час мобілізації на військову службу, з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду звільнено від нарахування:

– штрафних санкцій, пені за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності;

– штрафних санкцій, пені перед банками по кредитах, іпотеках тощо;

– процентів за користування кредитом.

Підсумки діяльності Нижньосірогозького  бюро правової допомоги  за І півріччя 2018 року До уваги мешканців Нижньосірогозького району, бюро правової допомоги презентує підсумки діяльності за І півріччя 2018 року у порівнянні  з минулим періодом. У звітному періоді фахівцями бюро продовжувалася робота, спрямована на виконання основних завдань: підвищення правової свідомості населення, забезпечення надання безоплатної первинної правової допомоги і безоплатної вторинної правової допомоги, забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

Про ефективність роботи бюро свідчить статистика

Порядок стягнення аліментів на неповнолітніх дітей.Законом України «Про охорону дитинства» встановлено, що кожна дитина має право на рівень життя, достатній для її фізичного, інтелектуального, морального, культурного, духовного і соціального розвитку. Батьки або особи, які їх замінюють, несуть відповідальність за створення умов, необхідних для всебічного розвитку дитини, відповідно до законів України.

РОЗШИРЕНО ДОСТУП ДО БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ Шановні мешканці Нижньосірогозького району!

07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

Вже досить тривалий час, як на території Нижньосірогозького району працює  новостворене  Нижньосірогозьке  бюро правової допомоги. Основною метою діяльності бюро є надання правової допомоги на рівні територіальної громади. Саме тому, звернувшись до бюро правової допомоги,  кожний громадянин  може отримати безоплатну юридичну консультацію, а при потребі й безоплатну адвокатську підтримку в суді.

Так протягом 2017 року до бюро правової допомоги надійшло 776 звернень. З  них 738 надано консультації, роз'яснення та 38 клієнтів змогли безоплатно отримати можливість представництва своїх інтересів у судах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бюро правової допомоги – всеукраїнська мережа точок доступу до безоплатної правової допомоги, активного поширення правової інформації та доступу до правових консультацій на рівні територіальних громад.

Вже понад досить тривалий час, на території Нижньосірогозького району, працює Нижньосірогозьке  бюро правової допомоги, яке  надає безоплатну правову допомогу громадянам. Кожен може отримати безоплатну первинну правову допомогу — правову інформацію та консультації з правових питань, а також скористатись електронними сервісами Міністерства юстиції України. Вразливі категорії громадян, визначені Законом України «Про безоплатну правову допомогу», тут же мають доступ і до безоплатної вторинної правової допомоги — складання процесуальних документів та представництва їх інтересів в суді.

Так, зокрема, основними завданнями бюро правової допомоги є:

- правопросвітництво  у територіальних громадах;

- надання безоплатної первинної правової допомоги;

- забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги;

- надання безоплатної вторинної правової допомоги (крім захисту);

- забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції.

За 9 місяців 2017 року до бюро правової допомоги звернулося 563 громадян. З них — 540 осіб отримали первинну правову допомогу                               ( консультації та  роз'яснення з правових питань тощо), 23 особи отримали вторинну правову допомогу — (складання процесуальних документів та представництво їх інтересів в судах різних інстанцій).

З метою посилення правової спроможності територіальних громад району бюро правової допомоги здійснює активне правопросвітництво. На практиці це означає, що фахівці бюро здійснюють виїзди у найвіддаленіші громади; консультують у рамках роботи дистанційних та мобільних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги; беруть участь в реалізації правоосвітніх заходів (вуличні консультування, робочі зустрічі з представниками трудових колективів установ, організацій, поширення брошур, буклетів  роз’яснювального характеру) для населення району тощо.

Додатково повідомляємо адресу та контакти Нижньосірогозького бюро правової допомоги: 

Адреса -  смт Нижні Сірогози, вулиця Садова, 10.

Телефон для зв’язку (05540) 21735.