Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

ВІДДІЛ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ

РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Відділ агропромислового розвитку 

Нижньосірогозької районної державної адміністрації 

74701,  Херсонська область, смт Нижні Сірогози,  вул. Садова, 10 

тел.(05540) 2-13-41,факс(05540) 2-12-57, e-mail: 00734699@mail.gov.ua 

 

Розклад роботи

З ПОНЕДІЛКА ПО ЧЕТВЕР: 8-00 – 17-15 

П’ЯТНИЦЯ: 8-00 – 16-00 

ОБІДНЯ ПЕРЕРВА: 12-00 – 13-00 

ВИХІДНІ: СУБОТА, НЕДІЛЯ

   

Структура відділу  агропромислового розвитку

районної державної адміністрації

 

Прізвище, ім’я,

по батькові

Посада

Службовий телефон

Дука

Юрій Вікторович

Начальник відділу

2-13-41

Лобанова

Тетяна Миколаївна

Головний спеціаліст - бухгалтер

2-13-41

Ткаченко

Людмила Михайлівна

Головний спеціаліст

2-12-57

Кутіщева

Ганна Михайлівна

Головний спеціаліст

2-12-57

Єрмак

Артем Миколайович

Головний спеціаліст  

2-12-57

Володіна

Юлія Петрівна

Головний спеціаліст

2-12-57

 

ОСОБИСТИЙ  ПРИЙОМ  ГРОМАДЯН З ОСОБИСТИХ ПИТАНЬ НАЧАЛЬНИКОМ  ВІДДІЛУ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Прізвище, ім’я по батькові

Посада

День прийому

Час прийому

Дука

Юрій Вікторович

Начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації

Вівторок

Середа

15.00-17.00

10.00-12.00

У відділі діє «гаряча» телефонна лінія, на яку можна звернутись з питань агропромислового комплексу: 2-12-57.

              

ПОЛОЖЕННЯ

про відділ агропромислового розвитку

Нижньосірогозької районної державної адміністрації Херсонської області

(нова редакція)

  1. Відділ агропромислового розвитку Нижньосірогозької районної державної адміністрації Херсонської області (далі – Відділ) утворюється головою Нижньосірогозької районної державної адміністрації, входить до її складу і в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці забезпечує виконання покладених на нього завдань.
  2. Відділ підпорядкований голові Нижньосірогозької районної державної адміністрації, а також підзвітний і підконтрольний Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.
  3. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств, іншими нормативно-правовими актами, розпорядженнями голів обласної та районної державних адміністрацій, а також даним Положенням.
  4. До основних завдань Відділу належать:

          4.1. Участь у реалізації державної аграрної, екологічної та соціальної політики на селі, проведення аналізу тенденцій і прогнозування процесу розвитку галузей агропромислового виробництва і сільських територій.

         4.2. Створення належних умов для організації виробництва і збуту сільськогосподарської продукції та продовольства, сприяння розвитку ринкової інфраструктури, а також проведення моніторингу агропродовольчого ринку.

         4.3. Організація роботи з питань землеробства, племінної справи, наукового і кадрового забезпечення, стандартизації, карантинного режиму, охорони праці та техніки безпеки.

         4.4. Участь в межах своїх повноважень у здійсненні заходів з питань збереження, відтворення та раціонального використання земельних, водних та інших природних ресурсів, охорони праці і техніки безпеки.

         4.5. Підготовка пропозицій до проектів програм і прогнозів регіонального соціально-економічного розвитку, а також відповідних цільових програм розвитку галузей агропромислового виробництва.

         4.6.  Внесення Департаменту агропромислового розвитку пропозиції щодо удосконалення механізму державної підтримки підприємств галузей агропромислового виробництва, розвитку малого підприємництва на селі, в тому числі фермерських і особистих селянських господарств.

         4.7.  Забезпечення  розгляду звернень громадян з питань, що належать до його компетенції, у разі потреби вживання заходів до усунення причин, що зумовили їх появу.

         4.8. Участь у межах своїх повноважень в організації на відповідній території виставково-ярмаркових заходів.

         4.9. Аналіз статистичних показників діяльності агропромислового комплексу та надання відповідної інформації Департаменту агропромислового розвитку для прийняття рішень і впровадження заходів, що забезпечують підвищення економічної ефективності роботи агропромислового комплексу та дозволяють забезпечувати продовольчу безпеку держави на відповідному рівні.

         4.10. Розроблення і подання на розгляд райдержадміністрації  пропозиції до  проектів  фінансування  та матеріально-технічного забезпечення виконання програм і здійснення заходів,  спрямованих на поліпшення становища  в галузі сільського господарства.

         4.11. Опрацювання пропозицій щодо залучення інвестицій для технічного переоснащення агропромислового комплексу.

          4.12. Проведення серед населення інформаційної, роз'яснювальної роботи, зокрема через друковані та аудіовізуальні засоби  масової  інформації,  з  питань,  що  належать   до   його компетенції.

         4.13. Забезпечення захисту персональних даних відділу, відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", баз даних "Звернення громадян", "Бухгалтерський облік", "Кадри", які зберігаються в відділі.

         4.14. Забезпечення формування та затвердження  робочих планів ведення робіт в агропромисловому комплексі.

         4.15. Підготовка самостійно або разом з іншими структурними підрозділами інформаційних та аналітичних матеріалів для подання голові районної держадміністрації.

         4.16. Забезпечення здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції.

         4.17. Участь у межах компетенції у розробленні проектів розпоряджень голови районної держадміністрації, проектів нормативно-правових актів, головними розробниками яких є інші структурні підрозділи.

         4.18. Забезпечення доступу до публічної інформації, розпорядником якої він є.

         4.19. Інформування населення про стан здійснення визначених законом

повноважень.

         4.20. Забезпечення у межах своїх повноважень виконання завдань мобілізаційної підготовки, цивільного захисту населення, дотримання вимог законодавства з охорони праці, пожежної безпеки.

         4.21. Організація роботи з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів.

         4.22. Забезпечення  у межах своїх повноважень реалізації державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом.

         4.23. Участь у вирішенні відповідно до законодавства колективних трудових спорів (конфліктів).

         4.24. Здійснення інших передбачених законом повноважень.

  1. Відділ відповідно до покладених на нього завдань:

         5.1. Аналізує    стан    розвитку    галузей   агропромислового виробництва та готує пропозиції до проектів програм економічного і соціального розвитку відповідної сільської території.

         5.2. Сприяє   формуванню   інфраструктури  аграрного  ринку  та адаптації  товаровиробників  до  умов  конкурентного   середовища, розвитку  сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів,  малих форм  підприємництва  у  сільській  місцевості,   в   тому   числі фермерських і особистих селянських господарств.

         5.3. Веде  облік  та  звітує про використання коштів державного бюджету,  що надходять до товаровиробників як  учасників  цільових програм державної підтримки сільського господарства.

         5.4. Сприяє   оптимізації  територіального  розміщення  галузей агропромислового виробництва, їх концентрації та спеціалізації.

         5.5. Проводить  заходи,  спрямовані  на  залучення  інвестицій, використання   сучасних   технічних   та  технологічних  досягнень підприємствами аграрного сектору економіки.

         5.6. Бере участь у вирішенні питань, пов'язаних з врегулюванням  земельних  і майнових відносин,  збереженням меліоративних систем, подає  пропозиції   адміністрації   за   результатами   проведення моніторингу родючості ґрунтів та агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення.

         5.7. Організовує передачу  об'єктів  соціальної  інфраструктури підприємств,   установ  та  організацій  галузей  агропромислового виробництва у комунальну власність і разом  з  органами  місцевого самоврядування   визначає   доцільність  подальшого  утримання  та експлуатації таких об'єктів.

         5.8. Надає консультаційну допомогу підприємствам,  установам та організаціям  аграрного  сектору  з економічних і правових питань, ведення бухгалтерського обліку і фінансової звітності.

         5.9. Сприяє запровадженню інформаційних технологій в діяльність підприємств,   установ   та   організацій,   проводить  моніторинг агропродовольчих ринків,  сприяє  розвитку  статистики  в  галузях агропромислового виробництва.

         5.10. Забезпечує     перехід    підприємств    агропромислового виробництва на стандарти якості  і  безпеки  аграрної  сировини  і продовольства,    сприяє    вирощуванню    екологічно    безпечної сільськогосподарської продукції, організації виробництва продуктів дитячого, дієтичного та профілактичного харчування.

         5.11. Сприяє         забезпеченню         сільськогосподарських товаровиробників   сортовим   насінням,   посадковим   матеріалом, племінною  худобою,  мінеральними  добривами  і  засобами  захисту рослин.

         5.12. Сприяє   освоєнню   енергозберігаючих    технологій    та конкурентних   систем   ведення   землеробства,   тваринництва   і кормо виробництва.

         5.13. Забезпечує в межах своїх повноважень розвиток виробництва і використання альтернативних видів палива та нетрадиційних джерел енергії.

         5.14. Бере участь  у  реалізації  державної  політики  у  сфері зайнятості, оплати праці, сприяє поліпшенню демографічної ситуації на селі.

         5.15. Визначає  потребу  підприємств,  установ  та  організацій галузей агропромислового виробництва у підготовці,  перепідготовці та   підвищенні   кваліфікації   працівників,   а   також   сприяє працевлаштуванню випускників вищих аграрних навчальних закладів.

         5.16. Створює   належні   умови   для   формування  і  розвитку сільськогосподарської  дорадчої  служби,  вносить  пропозиції   до проекту   районного   бюджету  в  частині  фінансування  соціально спрямованих дорадчих послуг.

         5.17. Забезпечує в межах своїх  повноважень  виконання  завдань мобілізаційної  підготовки  та  мобілізаційної  готовності галузей агропромислового  виробництва,  цивільного  захисту  населення   і сільських територій.

         5.18. Забезпечує   дотримання   підприємствами,  установами  та організаціями   галузей   агропромислового    виробництва    вимог законодавства  з  охорони  і  безпеки  праці,  пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху.

         5.19. Виконує інші функції, що випливають з покладених на нього завдань.

  1. Відділ має право:

         6.1. Залучати працівників  інших  структурних підрозділів районної державної адміністрації,  підприємств,  установ   та   організацій   (за погодженням з їх керівниками) для розгляду питань,  що належать до його компетенції.

         6.2. Одержувати в  установленому  порядку  від  місцевих   органів виконавчої  влади,  органів місцевого самоврядування,  а також від підприємств,  установ  та  організацій  інформацію  і   матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань.

         6.3. Вносити в установленому порядку пропозиції щодо удосконалення роботи районної держадміністрації у відповідній галузі.

         6.4. Користуватись в установленому порядку інформаційними базами органів виконавчої влади, системами зв'язку і комунікацій, мережами спеціального зв'язку та іншими технічними засобами; організовувати випуск видань інформаційного та науково-методичного характеру.

         6.5. Скликати в установленому порядку наради, проводити семінари та конференції з питань, що належать до їх компетенції.

  1. Відділ  під  час виконання покладених на нього завдань взаємодіє  з   іншими    структурними    підрозділами    районної держадміністрації,  органами     місцевого     самоврядування, підприємствами,   установами   та   організаціями,    об'єднаннями громадян.    Відділ проводить у разі потреби спільні заходи з органами місцевого самоврядування та видає відповідні акти.
  2. Відділ очолює начальник,  який призначається на посаду і  звільняється  з  посади  головою  районної держадміністрації згідно із законодавством про державну службу за погодженням із обласною  державною адміністрацією.
  3. Начальник Відділу:

         9.1. Здійснює керівництво Відділом, несе персональну відповідальність за організацію та результати його діяльності, сприяє створенню належних умов праці.

         9.2. Подає на затвердження голові районної держадміністрації положення про Відділ, його структуру.

         9.3. Затверджує посадові інструкції працівників Відділу та розподіляє обов'язки між ними.

         9.4.  Планує роботу Відділу, вносить пропозиції щодо формування планів роботи районної держадміністрації.

         9.5. Вживає заходів до удосконалення організації та підвищення ефективності роботи Відділу.

         9.6. Звітує перед головою районної держадміністрації про виконання покладених на Відділ завдань та затверджених планів роботи, відповідає за виконання покладених на Відділ завдань з реалізації державної політики у галузі агропромислового розвитку.

         9.7. Вносить пропозиції щодо розгляду на засіданнях колегії районної державної адміністрації питань, що належать до компетенції Відділу, та розробляє проекти відповідних рішень.

         9.8. Може брати участь у засіданнях органів місцевого самоврядування.

         9.9. Представляє інтереси Відділу у взаємовідносинах з іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, з міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування,  в судових органах під час розгляду спірних питань, що належать до його компетенції, підприємствами, установами та організаціями - за дорученням керівництва районної держадміністрації.

         9.10. Подає на затвердження голови районної держадміністрації проекти кошторису та штатного розпису Відділу в межах визначеної граничної чисельності та фонду оплати праці його працівників.

         9.11. Розпоряджається коштами у межах затвердженого головою районної держадміністрації кошторису Відділу.

         9.12.  Здійснює повноваження з питань державної служби та організації роботи інших працівників Відділу.

         9.13. Здійснює добір кадрів.

         9.14. Організовує роботу з підвищення рівня професійної компетентності державних службовців Відділу.

         9.15. Призначає на посаду і звільняє з посади у порядку передбаченому чинним законодавством працівників Відділу.

9.16. Проводить особистий прийом громадян, у тому числі виїзний, з питань, що належать до повноважень Відділу.

         9.17. Забезпечує дотримання працівниками Відділу правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни; забезпечує в межах своїх повноважень збереження у Відділі  інформації з обмеженим доступом.

         9.18. Видає у межах своїх повноважень накази, організовує контроль за їх виконанням.

         Накази нормативно-правового характеру, які зачіпають права, свободи і законні інтереси громадян або мають міжвідомчий характер, підлягають державній реєстрації в органах Мін’юсту.

         Накази начальника Відділу, що суперечать Конституції та законами України, актам Президента України, Кабінету Міністрів України,  міністерств, іншим нормативно-правовим актам, розпорядженням голів обласної та районної  державних адміністрацій можуть бути скасовані головою районної державної адміністрації.

         9.19. Здійснює інші повноваження, визначені законодавством.

  1. Відділ  є юридичною особою публічного права, має самостійний баланс, рахунки в органах Казначейства,  печатку  із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, власні бланки.

Керівник апарату

районної державної адміністрації                                       В.В.Кишкань

Нові матеріали цієї категорії: