Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Центр надання адміністративних послуг

при Нижньосірогозькій  районній державній адміністрації

 

Місце знаходження: 74701, Херсонська область, Нижньосірогозький район,

смт. Нижні Сірогози, вул. Садова, 10, каб № 5, № 6 

Контактна особа:

Керівник центру, адміністратор – Ціомашко Валерій Володимирович, телефон (05540) 2-18-98,

електронна адреса:  41024824Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

веб-сайт http://n-sirog.gov.ua

Адміністратор – Лушнікова Інна Іванівна.

 

 

На виконання Закону України «Про надання адміністративних послуг» розпорядженням голови Нижньосірогозької районної державної адміністрації від 01 серпня 2014 року   № 238 було утворено Центр  надання адміністративних послуг для забезпечення якісного  надання адміністративних послуг.

Розпорядженням голови  районної державної адміністрації від 11 листопада 2014 року № 344 затверджено перелік адміністративних послуг, які  надаються  адміністраторами Центру та висвітлені на офіційному сайті органів влади.

Впродовж 2016 року Сектор з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації (далі-Сектор) працював над організацією надання адміністративних та дозвільних послуг, вдосконаленням своєї роботи відповідно до вимог чинного законодавства.      На  сьогоднішній день   Сектор укомплектовано двома адміністраторами.

 У роботі Сектора приймають участь місцеві та обласні суб’єкти надання адміністративних послуг: реєстратори відділу економіки і регіонального розвитку районної державної адміністрації,територіальні органи  Держспоживслужби, Держгеокадастру, управління ДСНС, управління міграційної служби,  Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, обласне управління Держгірпромнагляду, інспекція державного архітектурно – будівельного контролю.

Адміністраторами Сектора освоєна робота та отримано паролі доступу в  програмах:державна реєстрація права власності на нерухоме майно.

З метою  підвищення  кваліфікації та якісного обслуговування  заявників  працівники Сектора  протягом поточного року  брали участь  у семінарах, тренінгах за участю Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та молодіжної громадської організації «Нова генерація».

В приміщенні Сектора суб’єкти звернення можуть отримати необхідну інформацію, скориставшись інформаційними стендами або безпосередньо від адміністраторів. Також постійно  працюємо над оновленням інформації на офіційному сайті райдержадміністрації у рубриці «Адміністративні послуги», де суб’єкти звернення знайдуть інформаційні картки на всі адміністративні послуги, які  надаються через Сектор, а також можуть скачати  бланки заяв, знайдуть зразки їх заповнення.

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 17 липня 2015 року № 226-д в соціальній мережі «Facebook» створено сторінку Сектора (центру).

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» через Сектор заплановано надання 63 послуг, реально адміністраторами  освоєно  надання тридцяти двох послуг:

- реєстрація прав власності – 4;

- міграційної служби  - 3;

- держгеокадастру -12;

-  архітектурно – будівельної інспекції - 4;

- інших служб – 9.

Інші види послуг не надаються в зв’язку з відсутністю потреби, або не надаються на рівні району.

            По результатам роботи Сектора за 2016 рік  зареєстровано:

- кількість звернень -  4339, в тому числі реєстрація прав-1588 (2015 рік – 2067 (105).

- кількість виданих документів – 4242, в тому числі реєстрація прав 1469 ( 2015 рік - 1965 (30)

- кількість відмов у видачі документів  – 21 (2015 рік – 12);

- кількість наданих консультацій  - 4300 (2015 рік - 2010).

Порушень термінів надання адміністративних послуг не виявлено, послуги надаються вчасно та якісно.

Кошти за надання послуг з реєстрації прав на нерухоме майно, яке здійснено Сектором, поповнили районний бюджет на 118 тис. грн..

Сектор повністю забезпечений необхідним матеріально-технічним обладнанням: офісні меблі, 3 комп’ютера, 3 багатофункціональних пристрої (принтера), виділено окрему телефону лінію для організації зв’язку, придбано. На матеріально технічне забезпечення роботи Сектора в  2016 році витрачено 6800 гривень (придбання  паперу, канцелярського приладдя, заправка принтерів).

З 01 січня по 15 квітня 2016 року на території району були відсутні державні реєстратори і не проводились реєстраційні дії щодо речових прав на нерухоме майно. В результаті чого  в секторі проводилось накопичення заяв з даного питання. Подальша робота адміністраторів щодо передачі в електронному виді документів державним реєстраторам привела до зменшення заяв, але на даний час неопрацьованими залишаються близько 300 справ 2016 року.

З метою покращення якості обслуговування юридичних та фізичних осіб, збільшення кількості задоволених заяв, виконання вимог Законів України: «Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» необхідно винайти можливість щодо збільшення штатного розпису сектора на одну штатну одиницю.