Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

За останні два роки Україна стала енергетично незалежною - ПрезидентПід час робочої поїздки на Одещину Президент Петро Порошенко наголосив на важливості для України рішення Стокгольмського арбітражу,  згідно з яким задоволені вимоги НАК «Нафтогаз України» у справі проти російського «Газпрому». Він підкреслив, що відповідно до цього рішення ціна на газ знижується більш ніж на 130 доларів за 1 тис. куб. метрів, у порівнянні з «абсолютно злочинним контрактом, який був підписаний у 2009 році».

«Уявіть собі в чиї кишені йшли ці 130 доларів. І 45 млрд коштів за умовою «бери або плати», яка була в цьому контракті», - сказав Президент.

2017 рік Україна завершує низкою важливих досягнень і має прискорити економічне зростання – ПрезидентУкраїна завершує 2017 рік низкою важливих  досягнень і успіхів у впровадженні реформ. Про це сказав Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Одеської області.

 За словами Глави держави,  одним із найважливіших є продовження підтримки України Європейським Союзом та країнами світу у боротьбі за відстоювання незалежності, суверенітету і територіальної цілісності.

 Сільській медицині в Україні бути - Президент підписав Закон «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості»Під час робочої поїздки до Одеської області Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості». Глава держави взяв участь в урочистому відкритті відділення невідкладної медичної допомоги з кабінетом телеметричного консультування і діагностування в селищі Окни.

«Це мій проект - проект, який дав надію сільській медицині. Сільській медицині в Україні – бути», - сказав Президент. Він зауважив, що не можна посадити професора в кожному селі, але при цьому він наголосив, що можна «запровадити унікальні технології ХХІ століття – провести Інтернет, видати планшет, зробити програму, забезпечити доступ до найкращого фахівця, забезпечити унікальне діагностичне обладнання».

 Отримали солодкі подарунки до святНапередодні  новорічних та різдвяних свят директор комунальної установи «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Людмила Бородіна  привітала  зі святами громадян, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру, побажала їм міцного здоров’я та добробуту та вручила новорічні подарунки. Новорічні подарунки були вручені також і мешканцям відділення стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру. Всього солодкі подарунки отримали 192 особи, які перебувають на обслуговуванні територіального центру.

У Міжнародному аеропорту «Херсон» реконструйовано перон28 грудня у Міжнародному аеропорту «Херсон» відкрили реконструйований перон, аванперон та руліжні доріжки. На урочистості з цього приводу завітали голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв разом зі своїми заступниками Вадимом Чабаном та Олександром Адамчиком , а також голова Херсонської облради Владислав Мангер.

Відтепер на території херсонського аеропорту функціонує перон довжиною 330 м, шириною – 126 м. На ньому одночасно можна розмістити на 6 стояночних місцях літаки типу Airbus321 та Boeing 737-800 максимальною злітною массою 80 т. Також відкрито аванперон довжиною 150 м, шириною 40м, та 2 руліжні доріжки довжиною 180 м.

У Таврічанській ОТГ вже відчули переваги децентралізаціїНа Херсонщині новостворені ОТГ вже відчули усі переваги - об’єднані бюджети, преференції, які держава надає ОТГ і відповідальність за те, що вони вже господарі на власній землі.

Сьогодні на прикладі Таврічанської об’єднаної територіальної громади видно результати і успіхи реформи та ефективне використання ресурсів переданих на місцях.

Андрій Гордєєв продовжує футболізувати Херсонщину28 грудня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв взяв участь у відкритті спортивного майданчика зі штучним покриттям в смт Сиваське Новотроїцького району.

«Напередодні новорічних свят ми підготували для юних спортсменів подарунок – новий спортивний майданчик. Тому чекатимемо нових досягнень як від діючих футболістів, так і від тих, хто тільки відкриває для себе радість займатися улюбленим видом спорту й досягати в ньому успіхів!», - поділився голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Привітання з новорічними святами від голови Нижньосірогозької районної державної адміністраціїДорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ми всі підбиваємо підсумки року, що минає. 2017-й увійде в історію країни як рік нових починань, нескореності та незламності України. Він був плідним на реформи, прогресивні ініціативи та інновації. Нижньосірогозький район впевнено крокує у майбутнє, і 2018 рік стане гідним продовженням розпочатих справ.

Доступні ліки: У 2018 році безоплатних ліків стане більшеУряд ухвалив зміни до програми, які дозволяють збільшити кількість безоплатних препаратів щонайменше на 10 торгових назв та додають 2 діючі речовини для лікування серцево-судинних захворювань та діабету 2 типу.

Сьогодні, 27 грудня 2017 року, Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, що вносить суттєві зміни до реалізації програми “Доступні ліки” у 2018 році. Насамперед, мова йде про доповнення програми ще 2 діючими речовинами для лікування серцево-судинних захворювань та діабету 2 типу — Лозартан та Глібенкламід.

Важливий крок у розвитку освітнього потенціалу Херсонщини27 грудня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом із народним депутатом України Олександром Співаковським взяв участь у відкритті 2-хлабораторій робототехніки та лабораторії молекулярної біології у Херсонському державному університеті.

«Сьогодні на Херсонщині важлива подія. Ми відкриваємо унікальні лабораторії, які дозволять підвищити якість підготовки бакалаврів, магістрів та докторів філософії в галузі біології зі спеціалізацій «Молекулярна біологія», «Імунологія» та «Лабораторна діагностика біологічних систем» та сприяти підготовці як вчителів біології так і медичних біологів», - зазначив голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Як буде відбуватись в Україні впровадження медичної реформи27 грудня 2017 року на засіданні Кабінету Міністрів України презентували план впровадження основних реформ у системі охорони здоров’я на 2018 рік та ухвалили ключові документи для запуску змін у наданні первинної медичної допомоги.

Запускаємо Національну службу здоров‘я України

Ключовим для впровадження реформи фінансування системи охорони здоров’я в Україні є сьогоднішнє рішення Уряду про затвердження Положенння про Національну службу здоров’я України — національного страховика, який укладатиме договори із закладами охорони здоров’я та закуповуватиме у них послуги з медичного обслуговування населення. Документ вступить у дію після підписання Президентом законопроекту №6327. І від цього залежать терміни впровадження реформи. На початку січня буде оголошено конкурс на посаду голови Служби, і до липня вона буде утворена та розпочне роботу.

Близько 71 млрд грн передбачено у 2018 році на монетизовані субсидії, - Мінрегіонбуд27 грудня під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуарда Кругляка відбулась селекторна нарада щодо проходження опалювального сезону 2017/18 в Україні. 
Участь від Херсонщини взяв заступник голови ОДА Олександр Адамчик.
Як зазначили під час селектору представники соціальної політики Міністерства на 2018 рік передбачено близько 71 млрд грн на монетизовані субсидії. Також з 1 січня зміняться правила монетизації, серед яких те, що монетизація розрахунків по субсидіях буде відбуватись на рівні підприємств, які надають послуги.

На 2018 рік заплановано відкриття нових авіаційних рейсів з Херсона до Білорусії, Польщі, Болгарії та ТуреччиниНа цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик під час підсумкової річної прес-конференції очільника області Андрія Гордєєва, яка відбулася 26 грудня для представників ЗМІ області.

Він нагадав присутнім, що відновлення авіаційної діяльності відбулося в 2014 році та Аеропорт має всі сертифікати для виконання внутрішніх та міжнародних авіарейсів.

 Рівень капітальних інвестицій на Херсонщині зріс на понад 30%Під час підсумкової прес-конференції для ЗМІ команди очільника області заступник голови облдержадміністрації Євген Рищук наголосив, що стратегічними пріоритетами реалізації інвестиційної та промислової політики Херсонщини визначено поліпшення інвестиційного клімату області та підвищення рівня конкурентоспроможності промислового комплексу області.

«Обласна державна адміністрація ефективно здійснює виконання завдань обласної цільової програми формування позитивного іміджу та розвитку зовнішньоекономічної діяльності, які корелюються з завданнями стратегії розвитку області й програми соціального, економічного та культурного розвитку Херсонщини», - підкреслив він.

 «Херсонщина – край, який активно розвивається!», - Андрій Гордєєв про підсумки 2017 року26 грудня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв провів підсумкову прес-конференцію для ЗМІ щодо підсумків роботи своєї команди за 2017 рік.

Серед присутніх також були заступники голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій,  Євген Рищук, Андрій Балонь, Олександр Адамчик, Вадим Чабан, народні депутати України Олександр Співаковський та Сергій Хлань.

Учасники АТО отримали медалі «Захисника України»26 грудня,  до початку наймасштабнішого показу на Херсонщині художнього фільму «Кіборги» голова ОДА Андрій Гордєєв зі сцени відзначив Героїв та учасників АТО Херсонщини.

Зазначимо, що громадськість Херсонщини звернулися до очільника області з проханням виготовити Медалль «Захисника України» для вручення героям-співвітчизникам.

Плекаємо майбутніх науковцівНевід’ємною складовою роботи з обдарованою молоддю є пошук та підтримка талановитих дітей. Саме участь у Малій академії наук є тим стартовим майданчиком, який дає школярам перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень.

Нещодавно на базі комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» пройшов І-й (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017-2018 н.р., де було представлено 5 наукових робіт юних дослідників із Нижньосірогозької загальноосвітньої школи і Будинку творчості дітей та юнацтва:

На Херсонщині будуватимуться понад 200 ФАПівСьогодні під час прес-конференції голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв його заступник Андрій Балонь розповів представникам ЗМІ про досягнення та плани розвитку медичної галузі в області.

Так, він зазначив, що Постановою Кабінету міністрів України Херсонській області затверджено майже 125 млн грн на реалізацію проектів будівництва комунальних закладів охорони здоров’я у сільській місцевості; придбання медичного обладнання, устаткування та засобів; розвиток телекомунікаційної інфраструктури; забезпечення службовим житлом та службовим автотранспортом медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості тощо.

Участь в обласній Програмі «Розвиток людського капіталу  Херсонської області» взяли близько 400 осібЗ них фактично вступило до ВНЗ у поточному році 308 осіб, що становить 79,2 % від числа бажаючих, до ВНЗ Херсонської області вступило 299 осіб. На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь під час підсумкової річної прес-конференції очільника області Андрія Гордєєва, яка відбулася сьогодні, 26 грудня, для представників ЗМІ області.

Він також підкреслив, що безпосередньо за кошти місцевих бюджетів в рамках Програми людського капіталу навчаються 130 осіб, тобто 43,5% від тих, хто зарахований на І курс у херсонські ВНЗ з числа бажаючих взяти участь у Програмі.

Демонстрація фільму «Кіборги» на Херсонщині зібрала рекордну кількість глядачівЗ 7 грудня на екрани кінотеатрів України вийшов фільм Ахтема Сеїтаблаєва «Кіборги» про захисників Донецького аеропорту, який в українському прокаті зібрав близько 16 мільйонів гривень.

Сьогодні, 26 грудня, в ККЗ «Ювілейний» відбувся незвичайний показ фільму «Кіборги», який організувала Херсонська облдержадміністрація, запросивши з області кіборгів, учасників бойових дій, волонтерів, членів сімей загиблих.