Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Про результати проведення конкурсу на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «Б»Нижньосірогозька районна державна адміністрація повідомляє,  що 28 грудня 2016 року в районній державній адміністрації відбувся підрахунок результатів конкурсу та визначення переможця і другого за результатами конкурсу кандидата на зайняття вакантної посади державної служби  категорії «В».

Відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України «Про державну службу» та пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року  № 246,  надаємо інформацію про переможця та другого за результатами конкурсу кандидата:

Сергій Савчук: Держенергоефективності ініціює перерахування залишків субсидій на енергоефективність2016 рік ознаменувався неочікувано високим попитом українців на Урядову програму безповоротної фінансової допомоги на утеплення житла, а також запуском механізму енергосервісу у бюджетній сфері. У 2017 році  на порядку денному - законодавчі ініціативи, спрямовані на зменшення енергоспоживання у житловому секторі та залучення інвестицій у відновлювану енергетику. На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході прес-конференції на тему "Енергоефективність та відновлювана енергетика в Україні: підсумки року, що минає, та завдання на 2017 рік", яка відбулася 27 грудня у Будинку Уряду.

Сергій Савчук: У 2017 році Уряд продовжить запроваджувати успішні  інструменти зменшення енергоспоживання та використання «чистої» енергії в УкраїніУ 2017 році першочерговими будуть законодавчі ініціативи, спрямовані на зменшення енергоспоживання у різних секторах економіки та створення інвестиційно-сприятливих умов для розвитку відновлюваної енергетики. Про це повідомив  журналістам Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході підсумкової прес-конференції, яка відбулася 27 грудня у Будинку Уряду. 

«Крім тих практичних заходів, які ми сьогодні запроваджуємо разом з населенням,  бізнесом, органами місцевого самоврядування щодо зменшення споживання газу, ми працювали над розробкою законодавства, яке дає можливість унормувати цю сферу відповідно до європейських директив.

Сергій Савчук: У 2016 році вперше в Україні відкрито ринок енергосервісу у бюджетній сферіОдне з головних досягнень 2016 року - запроваджений вперше за роки незалежності України механізм енергосервісу у бюджетній сфері. На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході прес-конференції на тему "Енергоефективність та відновлювана енергетика в Україні: підсумки року, що минає, та завдання на 2017 рік", яка відбулася 27 грудня у Будинку Уряду. 

Сергій Савчук: У 2016 році майже 60 млн. грн залучено ОСББ на енергоефективні заходи у багатоповерхівкахУ 2016 році ОСББ та ЖБК, які стали учасниками Урядової програми з енергоефективності, залучили майже 60 млн. грн кредитних коштів на утеплення своїх будинків, що в 3,6 разів більше ніж торік. У 2015 році ОСББ використали на ці цілі 16,50 млн гривень. На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи щотижневий моніторинг дії програми.

 

На засіданні колегії Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації підвели підсумки у сфері охорони здоров’я27 грудня в конференц-залі обласної клінічної лікарні відбулось засідання колегії Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації. Медична спільнота області під керівництвом директора Департаменту Віктора Короленка детально розглянула стан роботи кардіологічної служби та надання кардіологічної допомоги хворим на гострий інфаркт міокарда і заслухала звіт про стан виконання обласної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки.

Шановні жителі району! 

Вітання голови районної державної адміністрації з Новим роком та Різдвом ХристовимЩиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим ! 

Ось і завершується 2016 рік. Ми знову перегортаємо  ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Дозвольте мені особисто та від імені органів влади району привітати вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

 

 

 

23 грудня відбулася нарада з сільськими головами23 грудня в залі засідань районної державної адміністрації при голові районної держаної адміністрації відбулася нарада з сільськими головами, за участю першого заступника голови районної державної адміністрації, заступника голови районної ради, керівників районних служб та організацій.

На нараді  розглядалося ряд важливих питань. А саме: про організаціїю роботи з недопущення занесення та розповсюдження грипу птиці  на територію району, про організацію  роботи  та вжиття заходів з недопущення вирубування лісових насаджень та лісосмуг  на території району, про  виділення коштів іншої субвенції на фінансування районних  програм та закладів соціально-бюджетної сфери.

Каховська дистанція колії повідомляє26 грудня 2016 року буде виконуватись капітальний ремонт залізничного переїзду (215 км + 135 км) перегону Сірогози – Братолюбівка автодороги Т 22-09 98 км + 700 м Велика Лепетиха – Іванівка – Генічеськ, у зв’язку з чим переїзд буде закрито для руху автотранспорту.

Під час виконання ремонтних робіт об’їзд буде здійснюватися через переїзд (203 км + 482 м) перегону Сірогози – Братолюбівка автодороги Т 22-08 57 км + 650 м Верхній Рогачик – Нижні Сірогози.

 

Вивчаємо досвід колег із ЛатвіїЗ 8 по 11 грудня 2016 року у м. Рига (Латвія) відбулася зустріч педагогів України, Республіки Білорусь та Латвії за ініціативи Громадського союзу «Міжнародний педагогічний клуб».

У складі делегації від Херсонської області була директор Червонопаризанської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів Олена Миколаївна Білокрницька.

Учасники заходу відвідали загальноосвітні навчальні заклади м. Риги: середню школу №10 (директор Надія Ікаунієце), середню школу №15 (директор Наталія Кубасова), де на практиці ознайомились з особливостями створення особистісно орієнтованого навчального середовища засобами інформатизації та упровадження проектної діяльності.

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри»

Управління Південного офісу Держаудитслужби 

в Херсонській області

за номером у місті Херсоні 263628

Відповідно статті 1 Закону України “Про запобігання корупції” конфлікт інтересів поділяється на :

Сергій Савчук: Урядова програма з енергоефективності діятиме у 2017 р. і на її фінансування виділено 400 млн. гривеньСьогодні вночі Верховною Радою України прийнято Державний бюджет України на 2017 рік, в якому перебачено 400 млн. грн на фінансування Урядової програми з енергоефективності у наступному році.

«Цим рішенням підтримано продовження дії такої затребуваної суспільством програми з енергоефективності. Вже понад два роки цей прозорий, дієвий та надзвичайно популярний інструмент суттєво допомогає населенню та ОСББ при утепленні житла. За весь час дії програми 211 тис. родин впровадили заходи з енергозбереження та, як результат,  значно зменшили свої витрати на комунальні послуги», - прокоментував подію Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та висловив вдячність Кабінету Міністрів України, Парламенту, експертам, громадським організаціям, які своєю активною позицією допомагали відстоювати необхідність продовження дії програми у 2017 році.

Шановні бухгалтера сільських рад, підприємці, ТОВ, СКП

Про надання роз’яснення   про законодавчі зміни щодо збільшення рівня мінімальної заробітної плати   з грудня 2016 року,  та  з  січня  2017 рокуНижньосірогозький відділ  обслуговування громадян Іванівського  об’єднаного управління пенсійного фонду України Херсонської області, доводить до Вашого відома:  

з метою недопущення збільшення кількості осіб, яким нараховується заробітна плата менше мінімально встановленого законодавством рівня, повідомляємо що згідно  положення Закону України від 19.05.2016 №1384-Y!!!” Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік, з 01 грудня 2016 року мінімальна заробітна  плата  становить 1600 грн.

20 грудня відбулося засідання колегії20 грудня, під головуванням голови районної державної адміністрації Павлова Павла Семеновича відбулося засідання колегії за участю голови районної ради, сільських голів, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, районних служб та організацій.

На порядку денному було розглянуто ряд питань: про проект районного бюджету  на 2017 рік, про проект програми економічного, соціального та культурного розвитку району на 2017 рік, звіт директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Про роботу у здійсненні захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа забезпечення їх соціальним житлом», про матеріально-технічний стан та фінансове забезпечення комунального закладу «Нижньосірогозька школа естетичного виховання».

Сергій Савчук: У 2016 році кількість ОСББ-учасників Урядової програми з утеплення зросла вдвічі порівняно з 2015 рокомВже сьогодні можна констатувати факт: у 2016 році попит на Урядову програму з енергоефективності з боку ОСББ зріс щонайменше удвічі порівняно з 2015 роком. Так, цьогоріч ще 410 ОСББ приєдналося до програми, тоді як минулого року охочих скористатися державною допомогою на утеплення було 194. Всього, за весь час дії програми більше 600 ОСББ скористалося урядовою безповоротною фінансовою допомогою на енергоефективні заходи, залучивши разом більше 74,50 млн. гривень.

Святкові подарунки до Дня Святого Миколая19 грудня 2016 року перший заступник голови  районної державної адміністрації Полуекто О.М., начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Пашко І.В. разом з Святим Миколаєм відвідали дітей пільгових категорій та привітали їх з Днем Святого Миколая та Новорічними святами. Гості побажали дітям щасливого дитинства, успіхів у навчанні, здійснення усіх заповітних мрій та вручили солодкі подарунки.

Зустріч зі Святим МиколаємДень Святого Миколая   з особливим нетерпінням чекають діти, бо свято Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм та веселощами.

Працівниками центральної районної бібліотеки для дітей була створена зимова виставка «Калейдоскоп зимових свят» з ялинкою, з іграшками і сніжинками. Для учнів 2-А, 5-Б та групи продовженого дня Нижньосірогозької ЗОШ працівники підготували народознавчу годину «Розкажу Миколаю, про що читаю…» .  Діти порадували старенького віршами, піснями, розповідями про добрі справи, які робили протягом року. А Святий Миколай обдарував школярів гостинцями та добрим напутнім словом.

Святий Миколай завітав до райдержадміністрації19 грудня, в райдержадміністрації відбувся новорічний ранок присвячений Дню Святого Миколая. Православні, римо-католицькі та греко-католицькі християни пам’ятають його та шанують, як історичну особу та великого святого.

Вже стало традицією, що в День Святого Миколая районна влада влаштовує для малечі новорічні ранки. Тож цього дня до районної державної адміністрації завітали учні початкових класів Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Дітки, вбрані у святкові костюми, виступили на новорічно-різдвяну тематику – розказували вірші, співали пісні, танцювали.

Правила поведінки на сильному морозі1. На вулиці на морозі треба правильно дихати - повільно, неглибоко і, бажано, носом (щоб холодне повітря зігрівалося в носовій порожнині).
2. Під час похолодання організм віддає всі сили на утеплення. Тож у сильні морози харчування має бути посиленим: м’ясо, риба, сало, вершкове масло та інші калорійні продукти. У раціон необхідно включити більше різних супів на м’ясному бульйоні, молочних каш. Намагатися пити більше рідини - гарячого чаю, кави, додаючи вершки, молоко, мед; трав’яні відвари, з додаванням м’яти і глоду.

Ми відсьогодні – громадяни УкраїниОтримання паспорта для випускників Червонопартизанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району стало справжнім святом, на яке запросили представника Вербівської сільської ради Віту Урбаневич, адміністрацію школи, вчителів, учнів, батьків. 

Ведучі заходу Людмила Поліщук та Тетяна Рязанова провели короткий екскурс з історії виникнення паспортів та тест на громадянську зрілість, під час якого школрі відповідали на запитання тематичної вікторини. 
Далі вірш про Конституцію України – основний документ нашої держави розповіла учениця 4 класу Буйна Крістіна.