Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Районна науково-методична рада24 грудня 2015 року на базі комунальної установи «Нижньосірогозький районний методичний кабінет» відбулося чергове засідання районної науково-методичної ради.

У роботі Ради взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту О.В. С’єдіна, завідувач районного методичного кабінету М.М. Голобородова, головні спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту, методисти РМК, керівники навчальних закладів району.

Інформація про стан надходження та використання бюджетних коштів по загальному фонду бюджету Нижньосірогозького району  станом на 28 грудня 2015 року

Хай в серці кожної дитини живе любов до України Саме під таким девізом пройшов виховний захід у Вільненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Його підготували і провели учні 1 класу (класний керівник Ворона Ірина Василівна). На святі були присутні педагоги шкіл Нижньосірогозького району.

Урочисто прикрашений клас, діти у святковому українському вбранні, вишитих сорочках, барвистих віночках. Від такого милого різнобарв’я в душі піднімалася хвиля гордості за те, що ми, українці – народ, який береже традиції та безмежно любить свою Батьківщину.

Підвищення ефективності уроку зарубіжної літературиНавчально-виховний процес у сучасній школі не стоїть на місці, весь час педагоги працюють над вдосконаленням своєї майстерності, шукають такі форми і методи роботи, які б підвищували ефективність уроку. У святкові грудневі дні педагоги навчальних закладів району завітали на майстер-клас до вчителя зарубіжної літератури Червонопартизанської загальноосвітньої школи  Валентини Владленівни Полякової. На заході також були присутні батьки школярів, ветерани освітянської ниви. Педагог поділилася досвідом роботи з проблемного питання «Формування ключових компетентностей учнів шляхом використання інноваційних технологій навчання».

Проблемне навчання на уроках трудового навчання   Із метою удосконалення професійного рівня вчителів трудового навчання у грудні 2015 року на базі Вільненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося засідання районного методичного об’єднання з теми «Проектна технологія як спосіб організації пізнавальної трудової діяльності».

Господарі гостинно зустріли педагогів. Директор школи Віталій Джеліп розповів про основні здобутки вчителів та учнів, ознайомив із виставкою «Від творчого вчителя – до творчого учня».

Майбутнє – за юними науковцямиНещодавно на базі Нижньосірогозької загальноосвітньої школи відбувся заключний тур  І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

У конкурсі прийняли участь школярі районного наукового товариства «Еврика».

На конкурсі панував дух інтелектуального пошуку та конкуренції. Передноворічну святкову атмосферу створило урочисте відкриття. З вітальним словом до юних науковців Сірогозщини звернулися: Марина Голобородова – завідувач районного методичного кабінету і Маргарита Тюшка – директор Будинку творчості дітей та юнацтва.

День Святого Миколая у дитячому садку

 

Морозна нічка візерунки

На вікнах старанно пряде.

Йде Миколай, несе дарунки

І в кожну хату він зайде.

Шановна громадо області!

 

Шановна громадо області!Вітаю вас з неповторними родинними святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

Хай ці чудові свята принесуть у ваші оселі світлі усмішки, гарний настрій, добробут та злагоду. Нехай доля буде щедрою на міцне здоров’я, родинний затишок та благополуччя.

23 грудня 2015 року проведено засідання колегії районної державної адміністрації на якому розглянуто питання: «Про проект програми економічного, соціального та культурного розвитку району на 2016 рік», «Про проведену роботу структурними підрозділами районної державної адміністрації, служби молодіжної превенції Нижньосірогозького відділення поліції Каховського відділу Головного управління Національної поліції у Херсонській області, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, органів місцевого самоврядування щодо попередження пияцтва, тютюнопаління у дитячому середовищі», «Про виконання у районі Указу Президента України від 27 вересня 2010 року № 918/2010 «Питання шефства над Збройними Силами України».

Керівництво ОДА та облради разом з представниками громадських організацій здійснили огляд функціонуючої оперативно-диспетчерської служби КУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», яка відтепер працює у «повному» режимі 

Херсонська обласна єдина центральна оперативна диспетчерська при комунальному закладі «Обласний територіальний Центр екстреної медичної допомоги  та медицини катастроф» була відкрита 21 жовтня 2015 року і дотепер працювала у тестовому режимі.

Відповідно до вимог чинного законодавства в області продовжується робота щодо максимального залучення населення до програми житлових субсидій за спрощеним порядком.

Розпорядженнями голови обласної державної адміністрації затверджено план обласних заходів стосовно доведення до громадян інформації щодо оновленого порядку надання населенню житлових субсидій на 2015 рік та Дорожню карту інформування населення Херсонської області щодо оновленого порядку надання житлових субсидій.

«Обласний територіальний Центр екстреної медичної допомоги  та медицини катастроф»З 21 жовтня 2015 року в Комунальному закладі «Обласний територіальний Центр екстреної медичної допомоги  та медицини катастроф» Херсонської обласної ради була відкрита  єдина центральна оперативна диспетчерська.

На теперішній час до центральної оперативної диспетчерської підключено наступні райони: Нововоронцовський, Нижньосірогозький, Верхньорогачицький, Іванівський, Новотроїцький,  Великоолександрівський, Голопристанський,  м.Нова Каховка, м. Херсон.

Ситуація зі сходами озимих культур в районіСтаном на 23 грудня 2015 року на території  Нижньосірогозького  району під урожай 2016  року  посіяно 32664 га озимих зернових культур, із них озимої пшениці 32104 га, озимого ячменю -  560 га та озимого ріпаку посіяно на площі 1566 га.

 Сходи  озимих зернових культур отримані на площі 32215 га, що становить 98,6 %  від посіву. Посіви знаходяться в доброму стані на площі 8502 га, або 26,4 % від загальної площі посіву; задовільні – 10876 га, або 33,8 %; слабкі та зріджені становлять 12837 га, це становить  39,8 % від площі сходів.

Участь у семінарі за міжнародними STEM-програмами   18 грудня 2015 року вчитель математики Червонопартизанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради Юрій Якович Волошин був учасником міжнародного семінару «FIRST LEGO League» та «FIRST LEGO League Junior» - міжнародні  STEM–програми для дітей 6-16 років, який проходив у м. Запоріжжя.

Під час проведення семінару присутніх ознайомили із завданнями і правилами програми Junior FLL, надали необхідні поради.

Майстер-клас для учителів математикиВже  не перший рік на базі Нижньоторгаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради  працює  майстер-клас з теми «Формування життєвих компетентностей учнів у процесі вивчення математики», керівником якого є  досвідчений  педагог,  майстер своєї  справи - Марія Федорівна Царенко. Нещодавно вона гостинно запросила вчителів математики навчальних закладів району на педагогічний практикум.

Педагоги відвідали урок  математики  в 7 класі  на тему: «Трикутник та його елементи». Урок проходив у формі символічного  сходження  «Сходинками до вершини».

Семінар учителів початкових класів17 грудня 2015 рокуна базі Дем’янівської ЗОШ І-ІІ ступеніввідбувся семінар учителів початкових класів на тему «Формування предметних компетентностей молодших школярів на уроках математики».

 З методичними механізмами реалізації завдань освітньої галузі «Математика» Державного стандарту початкової загальної освіти ознайомила вчителів початкових класів Т.Д.Макаренко, керівник районного методичного об’єднання.

Учителя початкових класів Вільненської школи діляться досвідом   16 грудня 2015 року на базі  Вільненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради відбувся майстер-клас учителя початкових класів Гладко Марини Павлівни з теми «Використання інформаційно-комунікаційних технологій при впровадженні освітніх галузей Державного стандарту початкової загальної освіти». Під час вправи «Крісло автора» Марина Павлівна поділилася досвідом щодо використання педагогічних програмних засобів у навчально-виховному процесі молодших школярів.

Інформація про стан надходження та використання бюджетних коштів по загальному фонду бюджету Нижньосірогозького району

станом на 21 грудня 2015 року

«Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»Під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» у Нижньосірогозькому районі підпадає один населений пункт (с. Комсомольське), 11 пам’ятників (8 населених пунктів), 46 вулиць (16 населених пунктів).

         Станом на 21 грудня 2015 року перейменовано 43 вулиці, демонтовано 8 пам’ятників комуністичного (тоталітарного) режиму. У смт Нижні Сірогози пам’ятник Леніну демонтований 27 листопада 2015 року.

Конкурс "Таврійський сувенір" . Детальніше...