Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Президент провів телефонну розмову з Канцлером ФРНПрезидент Петро Порошенко провів телефонну розмову із Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Петро Порошенко повідомив про звільнення 150 українських заручників, яким зараз надають необхідну допомогу. Він також запевнив, що українська влада продовжує докладати всіх зусиль для звільнення інших українців, які досі перебувають у полоні.

Останній чобіт російського окупанта покинув ХерсонщинуЯк щойно повідомив голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов, під час розмови з начальником Азово - Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби полковником Сергієм Бідило, стало відомо, що російські військові сьогодні остаточно покинули територію Херсонської області.

За словами Андрія Путілова, це можна вважати справжньою перемогою, оскільки частина області в Генічеському та Каланчацькому районах довгий час була незаконно окупована.

Платник податків зобов’язаний за кожний звітний період подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є. Звітність подається до органу Міндоходів, в якому платник податків перебуває на обліку. Якщо платник податків вирішив на певний період призупинити ведення своєї господарської діяльності, то звітувати потрібно у будь-якому випадку.

Рейди «Діти вулиці», «Канікули», «Вокзал»Більшість правопорушень за участі неповнолітніх, відбувається в нічний час, коли вони перебувають без нагляду батьків. Зокрема, це стосується випадків продажу дітям алкогольних напоїв та тютюнових виробів, адже практично у всіх розважальних закладах, де реалізовуються алкогольні напої та тютюнові вироби, не здійснюється жодних заходів щодо перевірки віку осіб, які їх купують та споживають. Так, на території Нижньосірогозького району з метою профілактики правопорушень та злочинів серед неповнолітніх, запобіганню дитячій бездоглядності та безпритульності, виявлення фактів реалізації алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім особам, службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з структурними підрозділами районної державної адміністрації та представниками міліції проводяться оперативно - профілактичні  рейди «Діти вулиці», «Канікули», «Вокзал».

1. Завідувача сектора з питань управління персоналом (служба персоналу) апарату районної державної адміністрації, тимчасово на період відсутності основного працівника.

Основні вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2008 року № 842 «Про затвердження Концепції державної системи професійної орієнтації населення», статті 7 Закону України «Про зайнятість населення», керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Затвердити план заходів щодо реалізації в області Концепції державної системи професійної орієнтації населення  на 2015 рік (далі – план заходів), що додається.

Детальніше ...

Унітарна держава - це форма державного устрою, у якій частини держави є адміністративно-територіальними одиницями і не мають статусу державного утворення. В унітарній державі функціонують єдині для всієї країни вищі органи державної влади, правова система, конституція, збройні сили.

Федерація - це форма державного устрою, у якій частини федеративної держави є державними утвореннями та володіють певною політичною самостійністю (суб’єкти федерації можуть мати власну, але узгоджену з федеральною конституцією, власні органи влади, систему законодавчих, виконавчих і судових органів).

Cубвенція по дітямНа цьому тижні районом отримано кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у сумі 368070,34 грн. Кошти перераховано отримувачам в повному обсязі. 

 

 

 

Конструкторський етап проектно-технологічної діяльності на уроках трудового навчання23 грудня на базі Жданівської ЗОШ І-ІІ ст. пройшов районний семінар учителів трудового навчання.

Проблема організації проектно-технологічної діяльності пов'язана з підвищенням якості трудового навчання, переорієнтацією навчального процесу на особистість школяра. Особливо гостро стоїть питання про врахування індивідуальних відмінностей і можливостей учнів при засвоєнні ними техніко-технологічних відомостей під час виконання творчих проектів в умовах сільської школи.

Святкові подарунки до Дня Святого МиколаяВже стало доброю традицією щорічно до Дня Святого Миколая дарувати  подарунки, придбані за рахунок коштів районного бюджету, дітям, які потребують особливої уваги та турботи.

         19 грудня 2014 року начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Пашко І.В. разом з Дідом Морозом та Снігуронькою відвідали дітей-інвалідів та дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, та привітали їх з Днем Святого Миколая та Новорічними святами. Гості вручили дітям солодкі подарунки та побажали їм миру, щасливого дитинства, здійснення усіх заповітних мрій.  

З початку року платниками було сплачено до бюджету 213,52 тис. грн. екологічного податку. Із них 138,79 надійшло до державного бюджету, а 74,73 тис. грн. отримали місцеві бюджети.

Нагадуємо, що платниками податку є суб’єкти господарювання ,юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації.

Світле і радісне свято День Святого Миколая для дітлахів Нижньосірогозького району19 грудня православні християни й греко-католики відзначають День Cвятого Миколая - одного з найшанованіших святих, чудотворця, заступника бідних, захисника дітей, а також покровителя мандрівників. Доброю традицією вже стало проведення свята Миколая у стінах районного Будинку культури, яке було організовано службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно із сектором культури та туризму.

 

«Святий, щедрий Миколай йде щороку в рідний край»З метою ознайомлення учнів з традиціями, обрядами та звичаями рідного народу, зміцнення почуття любові до нього, гордості за його талант, усвідомлення себе спадкоємцем й продовжувачем його духовних надбань, спрямовування духовного розвитку школярів  у Верхньоторгаївській ЗОШ І–ІІ ступенів був проведений захід «Святий, щедрий Миколай йде щороку в рідний край», де учні школи показали театралізоване дійство «Свято в хаті», розповідали історії, легенди про виникнення цього свята, співали пісні «А хто, хто Миколая любить?», грали в ігри: «Це я, це все я, це компанія моя», «Хвилинка добра», танцювали веселі дитячі танці.

Робота громадської радиНа минулому тижні в приміщенні районної державної адміністрації відбулося чергове засідання громадської ради при районній державній адміністрації. Порядком денним було передбачено розгляд планових питань. Зокрема, стан реалізації програми сприяння розвитку громадянського суспільства «Свідома громадськість та відкрита влада» до 2015 року та затвердження плану роботи громадської ради при районній державній адміністрації на 2015 рік.

За результатами роботи громадської ради було прийнято ряд відповідних рішень.

Оберіг солдатуЗ метою підтримання суспільної думки з приводу військово-патріотичного виховання молоді та ставлення суспільства до військової служби і захисту держави, підтримки воїнів, які захищають незалежність і територіальну цілісність України, проводилась акція «Подаруй оберіг солдату».

До проведення заходу активно залучилися вихованці комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва», педагоги, батьки. Діти власноруч із великим задоволенням виготовляли обереги, вироби з солоного тіста, квілінг, плетіння з атласних стрічок, малювали малюнки на патріотичну тематику, вкладаючи душу,частинку серця і свою любов.

Зустріч депутата Верховної Ради України з активом Сірогозщини16 грудня 2014 року в залі засідань райдержадміністрації відбулась зустріч народного депутата України Сергія Хланя з активом Нижньосірогозького району.

Серед присутніх були: голова районної державної адміністрації Павло Павлов, виконувач повноважень голови районної ради Наталя Ставицька, перший заступник голови районної державної адміністрації Оксана Полуекто, заступника голови районної державної адміністрації Людмили Гладун, селищний і сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, підприємств та установ, сільгоспвиробники району.

Презентація книги «Казки жовтого бичка» Юрія Валентиновича БезухаНапередодні Дня Святого Миколая в центральній районній бібліотеці було презентовано нову книжку місцевого автора, лікаря терапевта центру первинної медико-санітарної допомоги Юрія Валентиновича Безуха «Казки жовтого бичка».

На захід завітали заступники голови райдержадміністрації Оксана Полуекто та Людмила Гладун, селищний голова Олександр Грушко, художники Сервіназ Джепарова і Юрій Вакуленко, вчителі й учні Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів, рідні та друзі автора, а також шанувальники його творчості.

Юні науковці району    Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН. Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

 

Той, хто хоче змінити світ,

повинен починати з себе

 

Конкурс інтелектуалівСаме ці слова стали девізом туру цьогорічного конкурсу «Учитель року – 2015». Це і конкурс професійної майстерності, і свято вчительської душі. Він допомагає визначити кращих педагогів, підвищує статус педагогічної професії, привертає увагу громадськості до проблем освіти.

У цьому році звання кращого педагога виборювали вчителі таких номінацій: «Правознавство» (Шурін Л.П. (Новоолександрівська ЗОШ) та Харченко В.В. (Нижньоторгаївська ЗОШ); «Українська мова та література» (Савченко В.М. (Сірогозька ЗОШ), Караянова О.І. (Червонопартизанська ЗОШ); «Хімія» (Камінькова Н.А. (Новоолександрівська ЗОШ), Шалаєва І.В. (Вільненська ЗОШ)).

Нарада з секретарями сільських  рад17 грудня 2014 року в приміщенні управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Оксана Полуекто, проведено нараду з питань проведення щорічного обліку поголів’я худоби та птиці, яке утримується в підсобних господарствах населення району.

У нараді прийняли участь  начальник  районного відділу статистики Лідія Глущенко, головний спеціаліст виробничо-технічного відділу управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Тетяна Солоненко та секретарі сільських  рад.

Інноваційні підходи до організації навчально-виховного процесу у позашкільних навчальних закладахГоловною рушійною силою інноваційної діяльності у позашкільному навчальному закладі є керівник гуртка. Тому, з метою розвитку творчого потенціалу педагогів позашкільних закладів, їх професійної компетентності, запровадження інноваційних технологій навчання та виховання, вдосконалення змісту освіти, вивчення професійних досягнень педагогів, 16 грудня 2014 року Нижньосірогозьким районним методичним кабінетом був організован і проведен, на базі КЗ «Нижньосірогозький БТДЮ», семінар-практикум з теми «Інноваційні підходи до організації навчально-виховного процесу у позашкільних навчальних закладах».