Slideshow CK

Привітання
Дорога до району та районного центру
Курган Огуз
Найвищий скіфський курган в Причорномор'ї Україні - могила скіфського царя IV століття до н. е.
Районна державна адміністрація
74701, Херсонська обл., смт.Нижні Сірогози, вул.Садова, 7, тел.: 05540-2-11-81, факс: 8-05540-2-14-59
Нижні Сірогози
Початок центральної вулиці
Пам'ятник "Скорботна мати''
Меморіал на честь воїнів, які захищали та визволяли район у роки Другої Світової війни
Вулиці районного центру
Школа в районному центрі
Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів
Аграрні масиви району
Косовиця зернових
Збирання пшениці - основної зернової культури району
Нижньосірогозький район
Краса весняного квітування в степу
Святкування ювілею
Відзначення 200-річчя від заснування Нижніх Сірогоз
Вулиці селища
Біле вбрання дерев навесні
Водойми в центрі селища
Курган ''Козел''
Скіфська могила в степах біля села Новоолександрівка Нижньосірогозького району
Сільськогосподарські угіддя района
Соняшник - основна олійна культура в Нижньосірогозькому районі

Українці хочуть миру і реформ — Петро ПорошенкоУ Сінгапурі Президент Петро Порошенко виступив в рамках програми Fullerton lectures, організованої Міжнародним інститутом стратегічних досліджень. Глава держави розповів про останні події в Україні, зокрема про ситуацію на Донбасі. Він також окреслив напрями розвитку країни. «Мир і реформи — це те, що сьогодні у нас на порядку денному», — заявив Президент.

Як відомо, у перші два місяці року платникам потрібно подавати звітність як за попередній звітний місяць, так і за рік з окремих видів податків. Крім того, триває й компанія з декларування доходів громадян, отриманих протягом 2013 року.

«Президент України Віктор Янукович, виступаючи на засіданні Ради регіонів, зазначив, що у 2014 році одним із пріоритетів діяльності влади стане боротьба з корупцією на всіх рівнях», - сказав голова обласної державної адміністрації Микола Костяк під час засідання XXVIII сесії обласної ради VI скликання 

«Президент України Віктор Янукович, виступаючи на засіданні Ради регіонів, зазначив, що у 2014 році одним із пріоритетів діяльності влади стане боротьба з корупцією на всіх рівнях, - сказав голова обласної державної адміністрації Микола Костяк під час засідання XXVIII сесії обласної ради VI скликання, яка відбулася під керівництвом голови обласної ради Віктора Пелиха. – Тому з початком нового року керівництвом області, структурними підрозділами обласної державної адміністрації будуть розроблені відповідні заходи, спрямовані на подолання будь-якого виду корупційного правопорушення».

Почесний ювіляр - Білоблоцький Микола ПетровичГолова районної державної адміністрації Олександр Шилкін та голова районної ради Володимир Мельничук у складі делегації представників Херсонської області, яку очолювала заступник  голови  обласної   державної  адміністрації Ганна Пономаренко поздоровили нашого земляка,  вихідця із Сірогозщини,  Миколу Білоблоцького з ювілеєм  - 70-річчя від  дня  народження.

Почесний ювіляр є державним службовцем 1-го рангу.

Протягом своєї трудової діяльності обіймав ключові посади у важливих державних органах. З квітня 2010 року є представником Кабінету Міністрів України в Київській міській раді та Київській міській державній адміністрації.

На території Нижньосірогоького району відібрано земельні ділянки, які пропонуються під розміщення геліостанцій25 грудня 2013 грудня в кабінеті заступника голови районної державної адміністрації було проведено нараду  щодо впровадження екологічно-альтернативних джерел енергії.

Начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі районної державної адміністрації Олександр Леміх проінформував присутніх про інвестиційну діяльність району характеризують інвестиції вітчизняного походження. Зокрема він ознайомив учасників наради про можливості впровадження екологічно-альтернативних джерел енергії.

Зустріч з трудовим колективомЗ метою реалізації у 2013 році проекту «Територія здоров’я» в контексті виконання завдань Президента України щодо впровадження екологічних альтернативних джерел енергії 24 грудня поточного року голова районної державної адміністрації Олександр Шилкін зустрівся з трудовим колективом  районної лікарні  та КЗ Нижньосірогозького Центру ПМСД з метою обговорення результатів реформи охорони здоров’я району та перспективи на 2014 рік.

Степовий заспів Юрія БезухаВ переддень Нового року чудовим подарунком для нижньосірогозців став вихід нової  книги  нашого краєзнавця, поета, філософа  Юрія Безуха «Вовча Гребля».

В польоті часу пролетіли над степом миті історії. В ХІХ столітті розпочалося заселення Сірогозького району. І як пам’ятники тому часу стоять хатинки, вік яких перевищує сотню років. В них народжувалися, помирали, справляли весілля.  Багато пам’ятають ці стіни, ці дерева, це небо. А пам’ять – це історія. І найбільший внесок у написання цієї історії належить Юрію Безуху.

Зибін ДанилоУ актовому залі Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулася церемонія нагородження стипендіями  кращих учнів Нижньосірогозького району, переможців обласного конкурсу «Учень року!»

Урочисте свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначено найкращих учнів, які гідно представляли наш район на предметних олімпіадах, на обласному конкурсі захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, переможців обласних  творчих конкурсів.

До 34-ї річниці введення військ у АфганістанАфганістан в серцях живе вчорашнім болем...

25 грудня виповнилася 34-та річниця введення обмеженого контингенту радянських військ у Афганістан і 24-та – утворення Української спілки воїнів Афганістану. З цієї нагоди воїни-інтернаціоналісти та учасники бойових дій на території інших держав зібралися в райцентрі біля пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам, аби згадати радянських військовослужбовців, які пройшли нелегкими шляхами війни в Демократичній Республіці Афганістан.

«Ми йшли і будемо йти цим шляхом. Ми будемо модернізувати нашу країну по всіх напрямках, по яких ми намітили», - сказав Глава держави.

Модернізація в Україні продовжиться і наступного року. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

25 грудня 2013 року  в залі засідань районної державної адміністрації відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, на якому розглянуто питання: Про виконання районним центром зайнятості районної програми зайнятості населення на період до 2017 року у частині надання населенню соціальних послуг відповідно до Закону України «Про зайнятість населення»; Про проект районної програми розроблення містобудівної документації на 2014-2017  роки.

Розвиток альтернативної енергетики24 грудня 2013 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулось семінар з сільськими та селищним головами з питань розвитку альтернативної енергетики в області та районі зокрема.

Завідувач сектору житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Василь Ткаченко ознайомив присутніх з перспективами розвитку альтернативної енергетики в області. Зокрема, він зазначив, що в Херсонській області сформований перелік земельних ділянок, на яких можливо розміщення вітрових та сонячних електростанцій на загальній площі  6475 га.

Зірка СірогощиниЗ метою створення умов для духовного, естетичного, культурного розвитку учнів загальноосвітніх навчальних закладів, сприянню збагачення національної культури та формуванню позитивного іміджу міліції, підвищенню рівня довіри населення до органів внутрішніх справ у м. Херсон 09 грудня 2013 року проходив ІІ етап творчого конкурсу патріотичної пісні серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. За ініціативою начальника Управління МВС області генерал-майора міліції Валерія Літвіна у м. Херсоні вперше відбувся фінал конкурсу патріотичної пісні серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

«Під час шостого засідання Українсько-Російської міждержавної комісії Президент України Віктор Янукович домовився про надзвичайно вигідні умови кредитування економіки», - сказав голова облдержадміністрації Микола Костяк під час обласної селекторної наради 

«Під час шостого засідання Українсько-Російської міждержавної комісії Президент України Віктор Янукович домовився про надзвичайно вигідні умови кредитування економіки, що дозволять реалізувати масштабні проекти розвитку та модернізації промисловості, інфраструктури держави навіть у поточних складних умовах», - сказав голова обласної державної адміністрації Микола Костяк під час обласної селекторної наради, яка відбулася за участю голови обласної ради Віктора Пелиха.

З метою реалізації у регіонах завдань, доручень Президента України щодо захисту прав дитини 20 грудня 2013 року в кабінеті заступника голови районної державної адміністрації Ольги Малецької відбулось чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний було винесено проблемні питання, що стосуються захисту прав дітей.

Зірка СірогощиниЗ метою створення умов для духовного, естетичного, культурного розвитку учнів загальноосвітніх навчальних закладів, сприянню збагачення національної культури та формуванню позитивного іміджу міліції, підвищенню рівня довіри населення до органів внутрішніх справ у м. Херсон 09 грудня 2013 року проходив ІІ етап творчого конкурсу патріотичної пісні серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Святкові подарунки до Дня Святого МиколаяЗ метою реалізації стратегічних ініціатив Президента України щодо захисту прав дитини 20 грудня 2013 року заступник голови районної державної адміністрації Ольга Малецька та начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Інна Пашко разом з Дідом Морозом та Снігуронькою відвідали дітей-інвалідів та дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, та привітали їх з Днем Святого Миколая та Новорічними святами. Гості побажали дітям щасливого дитинства, успіхів у навчанні, здійснення усіх заповітних мрій та вручили солодкі подарунки.

Всього за рахунок коштів районного бюджету подарунки отримали 13 дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, та 34 дитини-інваліди на загальну суму 940 грн.

В районі проводиться значна робота щодо забезпечення захисту прав дітейЗ метою реалізації у регіонах завдань, доручень Президента України щодо захисту прав дитини 17 грудня 2013 року в районній центральній лікарні було проведено зустріч з вагітними жінками.

Нижньосірогозьким районним центром для сім’ї, дітей та молоді при жіночій консультації Нижньосірогозької центральної районної лікарні створений та постійно діє консультаційний пункт в рамках діяльності якого спеціалісти проводять відповідну роботу:

Обговорення пріоритетних напрямків

 Проведенння круглого столу з фахівцями з соціальної роботи.

 

19 грудня поточного року при Нижньосірогозькому районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено круглий стіл із фахівцями з соціальної роботи про підсумки роботи за 2013 рік та обговорення пріоритетних напрямків роботи та завдань на 2014 рік.

Проведено виховну бесідуПроведено виховну бесіду19 грудня поточного року Нижньосірогозьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із службою у справах дітей районної державної адміністрації та Нижньосірогозькою кримінально-виконавчою інспекцією УДПтС України в Херсонській області було проведено захід присвячений Дню Святого Миколая з неповнолітнім, який відбуває покарання без позбавлення волі, йому було вручено невеликі подаруночки та проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо попередження здійснення повторного правопорушення.

Нижньосірогозьке відділення Генічеської ОДПІ звертає увагу фізичних осіб - підприємців єдиного податку (без найманих працівників) мінімальна ставка єдиного соціального внеску складає 34,7% від мінімальної заробітної плати. З 1 грудня 2013 року мінімальна заробітна плата зросла до 1218 гривен. В зв’язку із цим з грудня 2013 року підприємці – спрощенці сплачуватимуть ЄСВ на 25 гривень більше. Тобто, мінімальна ставка єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування для підприємців, котрі працюють на спрощеній системі оподаткування, становить 422,65 гривень.